iPhone 2G, téměř za půl milionovou hubičku

Categories: Iphone.

Čvc 10, 2017 // By:Redakce // No Comment

Pokud jste kouzlu ukousnutého jablka dokonale podlehli, možná již pošilháváte po další novince. Za téměř půl milionovou hubičku si můžete koupit ještě nerozbalený iPhone 2G. Onen úplně první iPhone spatřil světlo světa v roce 2007 a jeho cena se tehdy pohybovala okolo 500 USD, což je asi 12 000 korun. Uplynulo 10 let a mnozí fanoušci této cupertinské společnosti mají někde doma uschována ještě zcela nedotknutá balení s obsahem tohoto smartphonu, který tehdy změnil svět a činí tak dodnes. Mnoho prodejců zejména kvůli tomuto desátému výročí nyní tyto nerozbalené krabice s iPhonem znovu vytahují na světlo a prodávají je za vskutku nehorázné ceny.

Staronový iPhone

Například prodejce s názvem Discount Depot nyní ve známé internetové aukční síni eBay prodává fungující, ještě zcela nerozbalený iPhone umístěný ve skleněné vitríně za 19 500 USD, což je v přepočtu 457 000 korun. Pokud nyní máte navíc tuto zanedbatelnou téměř půl milionovou sumičku, můžete si udělat radost a pořídit si právě tento pro někoho již sběratelský vzácný kousek. Cena je ale  opravdu dost přemrštěná, přesto se očekává, že se tento fešák prodá. Nerozbalený iPhone první generace se totiž dá sehnat také za 8 000 USD, což je 187 000 korun, ale i méně. Ve vyhledávání na eBaypři zadání first gen iPhone se objeví minimálně 200 iPhonů první generace, v různých stavech, u kterých jsou různé ceny.

Sběratelský iPhone

Několik nabízených iPhonů první generaceještě v nerozbalených krabicích ještě iPhony neřadí mezi vzácné sběratelské kousky. Model vydaný před deseti lety nemusíte kupovat za cenu luxusního vozu. Podívejte se na levnější kousky. Jde o kousek historie, která nám změnila onen způsob, jakým komunikujeme i vnímáme a vlastně děláme téměř všechno. On je iPhon totiž telefon, který nám velice usnadňuje a hlavně urychluje život. Záleží na tom, zda je ona rychlost vždycky plus. Mírně používané tyty těchto telefonů v originálním balením a k tomu i s veškerým příslušenstvím jsou už v současné době dostupnější záležitostí a jejich cena se nyní pohybuje v řádu několika stovek dolarů.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce