iPhone bude možná konečně voděodolný

Categories: Iphone // Tags: .

Bře 3, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

iPhone je bezesporu úžasný telefon. Nicméně mu pořád k dokonalosti schází pár maličkostí. Jednou z nich, po které uživatelé iPhonů prahnout od pradávna je právě voděodolnost zařízení iPhone (když nepočítáme výdrž baterie).

S tou jsme se mohli setkat například už u Samsungu Galaxy S5 minulý rok. I přes to, že uživatelé volají po vyšší výdrži baterie, i voděodolnost je důležitá a podle nového patentu to vypadá, že by iPhone mohl konečně být voděodolný! Už takhle je voděodolnost jedna z vlastností, v čem Apple ostatní společnosti předběhly. Například taková Sony Xperia Z. Zdá se však, že se fanoušci prahnoucí po této vlastnosti již brzy dočkají, neboť unikl patent, který právě popisuje, jak by měl iPhone být chráněn před vodou a dalšími nečistotami, jako je například prach.

Autorem patentu je designový inženýr Colin Ely

Na patentu je konkrétně k vidění utěsnění tlačítek tak, aby přes ně neprošel ani prach, ani voda. Autorem tohoto patentu je produktový designový inženýr Applu – Colin Ely a patent vytvořil přibližně v době, kdy se začal prodávat iPhone 5S. To tedy znamená, že by jsme se konečně mohli dočkat u iPhonu voděodolnosti!

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova