IPhone SE 2 bude ještě levnější. Za snižování cen může konkurence 

Categories: Iphone.

Čvn 15, 2020 // By:Redakce // No Comment

Není tomu tak dávno, co se světu ukázal zbrusu nový iPhone SE 2. I když byl ihned atraktivní svou cenou (v porovnání s jinými novými modely byl v opravdu nízké cenové relaci), přesto z něj lidé nebyli unešení. Důvodem toho je, že Apple nesplnil to, co slíbil. Sliboval, že bude velikost mobilního telefonu stejně velká jako v případě prvního modelu SE. Jenže telefon je dokonce o něco vyšší než dříve uvedený telefon iPhone 7. Zájmu se tak nový model moc netěší, i když je cenou atraktivní. A svou cenou zaujme zanedlouho ještě víc, protože konkurence tahá jeho cenu ještě dolů.  

Novinka v podobě iPhonu SE stojí aktuálně kolem dvanácti tisíc korun. To je na novinku od společnosti Apple opravdu nádherná cena. Jenže konkurence se rozhodla více bojovat proti produktům s nakousnutým jablíčkem, tudíž lze očekávat, že cena nové novinky společnosti Apple půjde ještě dolů.  

I když není poptávka nejnižší, přesto pravděpodobně dojde ke snižování cen 

Nabízí se otázka, proč se Apple nechal přesvědčit o snižování cen nového modelu. I když o něj není takový zájem, jaký se předpokládal, není na tom nějak bídně a lidé si za telefon rádi zaplatí i nyní stanovenou velmi atraktivní cenu.  

Důvodem pravděpodobného snižování cen nového modelu je především fakt, že se má brzy představit velice levná novinka od společnosti Samsung. Apple se tedy rozhodl už dopředu bojovat s Androidem a se svou velkou konkurenční firmou. Ceny novinky od společnosti Samsung se mají pohybovat už kolem devíti tisíc korun, proto Apple zvažuje snižování cen svého nového modelu.  

Bude novinka od Samsungu lepší než od Applu? 

V souvislosti s velkým konkurenčním bojem, ke kterému se aktuálně schyluje, se nabízí otázka, jestli novinka od Samsungu bude i přes svou cenu nižší než od Applu. Moc se toho o novince zatím neví, ale k ověřeným informacím patří například to, že má přinést dvojnásobnou uživatelskou paměť. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce