Co jste o iPhone určitě nevěděli…

Categories: Iphone.

Pro 7, 2017 // By:Redakce // No Comment

IPhone je celosvětově známá značka moderních mobilních telefonů. Jsou lidé, kteří na ně nedají dopustit a pak naopak lidé, kteří o nich šíří neskutečné pomluvy. Ať už je to jakkoli, iPhone je zařízení, které stále přichází s novinkami a nenechá se ničím zastavit. My si dneska povíme o některých vlastnostech, o nichž možná nemáte ani ponětí!

Zrychlené nabíjení je výhodou!

Taky vám někdy přijde, že nabíjení trvá věčně? Nejnovější modely Iphonu mají schopnost rychlonabíjení. To vám značně zkrátí dobu čekání na stoprocentní nabití, což se určitě vyplatí. Pokud ovšem nemáte novější model, nejspíše to váš telefon nedokáže. Ale nezoufejte, vždy existuje řešení. Můžete například telefon přepnout do režimu v letadle, což nabíjení o nějakou dobu také zkrátí. Dále to ovšem také urychlí vypnutí různých aplikací, vypnutí wifi, dat a podobně.

iPhone je takový malý stalker…

Věděli jste, že iPhone zaznamenává každý váš pohyb na něm? Dokonce vám může také s přesností říci, kolik času na něm trávíte. Všechny vaše kroky zaznamenává a vy si je pak zpětně můžete přes aplikaci Nastavení prohlížet.

Možnost menší spotřeby dat je vítaná!

Toto je další výhoda iPhonu, která je užitečná skoro pro všechny uživatele chytrých mobilních telefonu, kteří často surfují na internetu, ale nemají zrovna velké množství dat. Jde o to, že máte možnost snížit spotřebu mobilních dat u některých aplikací. Dá se totiž přesně nastavit, které aplikace mají data využívat a které ne. V ikoně Nastavení naleznete možnost Mobilní data, kde se vám zobrazí nabídka všech vašich aplikací a je poté jen na vás, kterým data vypnete a pro které je necháte dále běžet.

Věřte nebo ne, ale tohle je jen zlomek výhod, které iPhone skrývá. Ať od okolí slýcháte cokoli, nikdo vám nemůže nedat za pravdu, že se tato značka snaží neustále něco vylepšovat a hledat nové a lepší možnosti pro jednodušší užívání mobilních telefonů. A to se prostě cení!

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce