IPhone XR jako iPhone s nejvýkonnější baterií

Categories: Iphone.

Říj 31, 2018 // By:Redakce // No Comment

Sledujete novinky ve společnosti Apple? Pak vám jistě neuniklo představování novinek, které ukázalo opět skvělé nové vymoženosti. Svět nejvíce uchvátil nový telefon iPhone Xs, který se ihned označil za nejdražší smartphone společnosti Apple v celé historii. Kromě toho se představila i novinka zvaná iPhone XR. I tento chytrý telefon vzbudil hotovou vlnu ohlasů. Životnost baterie totiž podle být o hodinu a půl vyšší než u iPhonu 8 Plus. Díky tak vysoké životnosti by se z nového iPhonu XR tak stal nejvýkonnější iPhone, co se týče baterie.

Letošní podzimní novinky společnosti Apple tak jsou jedno překvapení za druhým. A dalo by se říct, že většina z nových produktů si vysloužila přídavek “NEJ”. Zatímco nový a už zmiňovaný iPhone Xs se stal NEJdražším jablečným chytrým telefonem v historii, nový iPhone XR je podle všeho NEJvýkonnější telefon s nahryznutým jablíčkem, co se týče výdrže baterie.

Jak dlouho by měl vydržet iPhone XR na jedno nabití?

Dosavadní informace nám však neprozradí, jak je to v praxi. Jak dlouho vydrží nejvýkonnější iPhone, co se výdrže baterie týče? Podle dostupných a zároveň slibovaných informací by měl nový iPhone vydržet několik dlouhých desítek hodin.

Dostupné informace to sdělují takto: na jednoho dobití se bude moct z nového iPhonu XR volat dlouhých 25 hodin, při používání internetu mobilní telefon vydrží zhruba patnáct hodin, při přehrávání videí až šestnáct hodin, při přehrávání zvuku by měla baterie na jedno dobití vydržet dlouhých 65 hodin.

Porovnáváme

Porovnejme si nyní iPhone XR s jinou novinkou na trhu, s nejdražším jablečným telefonem, tedy s telefonem iPhone Xs. Ten by měl při volání vydržet dvacet hodin a při surfování na internetu zhruba dvanáct hodin. U iPhonu Xs Max je možné volat 25 hodin, ovšem při používání internetu baterie na jedno nabití vydrží jen třináct hodin.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce