iPhony 12 potěší nejednoho fanouška Applu. Přinesou to, co chtějí

Categories: Iphone.

Lis 30, 2019 // By:Redakce // No Comment

Není to tak dávno, co byly odhaleny jedinečné novinky společnosti Apple. S velkou pompou a slávou se odhalily další iPhony, které jsou u tolika lidí na prvním místě. I když to opravdu není tak dávno, co letošní novinky byly odhaleny, už se mluví o slavnostním odhalení dalších novinek, a to novinek pro příští rok. Podle všeho má být rok 2020 výjimečný, a to hlavně díky iPhonům 12, které mají přinést přesně to, co fanoušci Applu už dlouhou dobu chtějí.  

Samozřejmě zatím se o novinkách, které přijdou na pulty obchodů příští rok, jen spekuluje a mluví, ovšem novinka, kterou vám sdělíme, pochází z opravdu seriózních zdrojů. Podle všeho by iPhony pro příští rok měly mít vylepšené obnovovací frekvence displeje.  

Pokud jste zarytým fanouškem produktů společnosti Apple, pokud jste majiteli dokonce předposlední nebo poslední generace iPadů a iPhonů, víte, že je užito jen 60 Hz obnovovací frekvence displeje. To je sice po mnoha směrech dostačující a většina lidí s tím je dokonce spokojená, ale není to nic dokonalého. A tak iPhony pro rok 2020 mají přijít s novou technologií, s takzvanou technologií ProMotion, při čemž se dočkáme displejů se 120 Hz.  

Co přinese nový displej? 

Mnozí si nejsou zcela jistí tím, co nový displej u iPhonů přinese. Podle všeho by nám displej se 120 Hz měl přinést plynulejší “scrollování”, obraz by se měl měnit dokonce dvakrát rychleji než doposud.  

Splněný sen mnoha fanoušků Applu 

Ti, kteří si iPhony a iPady kupují, vědí většinou o technologické stránce jablíčkových zařízení. A tak jejich dlouholetým přáním bylo, aby se Apple právě se zmiňovanou technologií ProMotion představil. A ono se tak kupodivu stalo. Snad z toho však nesejde stejně, jako tomu bylo v případě iPhonu XS a iPhonu 11. 

Kromě toho mají iPhony příštího roku přijít i se zcela novým designem a se spoustou vychytávek. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce