Jak budou vypadat iPhony letošního roku?

Categories: Iphone.

Led 18, 2019 // By:Redakce // No Comment

Stejně jako v uplynulých letech, i letos se můžete těšit na zbrusu nové iPhony, které zamíří na náš trh. Sice si na ně ještě chvilku počkáme, slavnostní odhalování probíhá nejčastěji na podzim, ale už nyní víme, jak letošní iPhony budou vypadat – či spíše jak pravděpodobně budou vypadat. Jeden z analytiků se totiž nechal slyšet, že letošní iPhony budou obsahovat menší zářez a kromě toho budou obsahovat i port USB-C. To však není to jediné, na co se můžeme letos těšit.

Jak jsme zmínili, sice není ještě konečná podoba nových letošních iPhonů a produktů Apple zcela jasná, ale už nyní víme, jak by mohly mobilní telefony s nakousnutým jablíčkem vypadat. Mohly by konkrétně obsahovat zmiňovaný menší zářez, kromě toho by mělo být Touch ID i pod displejem, tedy tak pravil jeden z analytiků.

Právě jeden z analytiků veřejně prohlásil, že nové iPhony by měly být ve zkratce přepracováním iPhonu X. I když má být mnoho novinek, stále se nebudeme moct radovat z rychlejšího nabíjení ani z delší životnosti baterie. Stejně tak se nebudeme moct radovat ani z kvalitnějších fotografií, bohužel.

USB-C stále na iPhonech

Jak jsme zmínili, i letošní modely iPhonů by měly obsahovat USB-C. I když se dlouhou dobu věřilo v tom, že Apple nikdy nepřejde právě na USB-C, najednou přišel Apple s iPadem, kde to takto bylo. A u toho by se mělo podle analytika rozhodně zůstat. Rozruch, který ale nastal vloni u uživatelů, kteří najednou museli nahradit své kabely, však už nebude tak velký – podle společnosti si lidé na USB-C už zvykli.

Novinka v podobě Touch ID pod displejem

Jistou novinkou je Touch ID přímo pod displejem. I když je Face ID daleko bezpečnější než Touch ID, je tu jistá pravděpodobnost, že se ke klasickému Touch ID společnost Apple vrátí, ovšem ne v podobě, v jaké jsme na ni zvyklí. A sice Touch ID by se mělo zavést pod displej. U Face ID by se však také mělo zůstat. Je tedy jen otázkou, jestli se Apple rozhodne pro obě zabezpečení nebo jestli se rozhodne jen pro jedno z toho.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce