Jak budou vypadat iPhony v roce 2020?

Categories: Iphone.

Úno 8, 2019 // By:Redakce // No Comment

I když společnost Apple zaznamenává nižší tržby, nejhůře je na tom prodej iPhonů, stále se nevzdává a začíná vymýšlet, jak si své zákazníky udržet a případně jak dosáhnout vyšších tržeb v blízké i daleké budoucnosti. I když i letos budou představeny mnohé zajímavé produkty společnosti Apple, které se budou vyznačovat nahryznutým jablíčkem, už nyní se přemýšlí o produktech, které budou k dostání až příští rok. Víte, co budou iPhony příští rok obsahovat a jak se posunou či v čem budou jiné oproti iPhonům, které máme dnes? 

Člověk by řekl, že se elektronika už nemůže nikam posunout, vždyť existuje tolik věcí, co elektronika umí a ovládá. Stále však neumí to, co by umět mohla. Jednotlivé společnosti vyrábějící elektroniku se dnes a denně předhání v tom, kdo udělá lepší telefon a kdo zase bude excelovat s tabletem. Zaměřme se nyní na iPhony společnosti Apple, které by příští rok podle předpokladů a odhadů měly obsahovat například laserové 3D fotoaparáty a také výkonnější procesory.  

I když se neví, čím nás Apple okouzlí tento rok, ví se, čím nás okouzlí příští rok. A na to se pojďme tedy podívat.  

Nová funkce, kterou ocení každý uživatel 

Letošní nové modely by měly obsahovat rovnou tři objektivy, ten třetí by měl umožnit větší zorné pole a měl by zachytit více pixelů. Už to je jakýsi důkaz toho, že společnost Apple aktuálně pracuje na funkci, která má poskytnout nástroje pro automatickou úpravu fotografií a videí. Tato funkce by měla nést název Live Photos, od příštího roku by měla být velmi pokročilá zejména v rozšířené realitě.  

Od příštího roku by fotoaparát měl být laserový a 3D, což je inovace, která se jen tak nevidí.  

Co dalšího nás příští rok čeká u nových iPhonů? 

Samozřejmě to není vše, co nás u iPhonů roku 2020 čeká. Také nás má čekat přesnější hloubkové vnímání, také lepší umísťování virtuálních objektů a samozřejmě tři čočky a výkonnější procesory. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce