Jak hravě prodloužit výdrž baterie na iPhonu?

Categories: Iphone.

Dub 10, 2020 // By:Redakce // No Comment

Uživatelé iPhonů si v poslední době stěžují na jedno, a sice na velice krátkou výdrž baterie u iPhonů po nainstalování, respektive aktualizování nového operačního systému, tedy nové verze operačního systému. Baterie se jim podle nich vybíjí daleko rychleji a už nestihnou za jedno dobití zvládnout to, co zvládli jindy. V případě, že patříte k lidem, kteří potřebují, aby jim jejich mobilní telefon vydržel nabitý alespoň po dobu pracovního vytížení, doporučujeme vyzkoušet několik triků, které umí výdrž baterie prodloužit.  

Vypněte si oznámení pro jednotlivé aplikace 

Většina lidí má zapnutá upozornění pro jednotlivé aplikace. Jenže to je špatně. Právě neustále vyskakující oznámení aplikací stojí za rychle se vybíjejícím mobilním telefonem. Proto jděte do nastavení a vypněte si oznámení aplikací, u nichž to není důležité. Například Facebook nebo Instagram nemusí zasílat oznámení po každém lajknutí fotografie.  

Vymažte nepotřebné aplikace 

Každý člověk by měl zkontrolovat, jaké aplikace nejvíce “žerou” baterii. Pokud vnímáte, že se vám baterie vybíjí poměrně rychle, možná máte spuštěnou nějakou aplikaci, která vám ji zbytečně ujídá. Proto takovou nepotřebnou aplikaci vymažte, ostatně vymažte i jiné nepotřebné aplikace, které opravdu stojí jen za vybíjením baterie.  

Vypněte si automatické aktualizace 

App Store vás nejen upozorňuje na nutné aktualizace, ale často je rovnou spouští. Jenže neustále se aktualizující aplikace stojí za prázdnou baterií v mobilu. A tak si smažte automatické aktualizování a aktualizujte opravdu jenom to, co je nutné a co aktualizovat potřebujete.  

Máte vypnuté Bluetooth a mobilní data? 

Největší chybu, kterou uživatelé mobilního telefonu dělají, je, že nemají vypnutá data, když používají Wi-Fi připojení. Kromě toho mají navíc zapnuté Bluetooth, což je zkrátka taktéž chyba. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce