Jaké aplikace by neměly chybět v iPhonu?

Categories: Iphone.

Čvc 21, 2019 // By:Redakce // No Comment

Mobilní aplikace jsou dnes označovány za nejmocnější nástroj dnešní doby. Pokud do nich firmy neinvestují, pak dělají opravdu velkou chybu. V současné době je možné stáhnout si celou řadu mobilních aplikací. Některé z nich jsou placené, jiné jsou zcela zdarma, některé jsou naučné, jiné jen pro zábavu. Pokud chcete svůj telefon naplnit aplikacemi, pak se nabízí otázka, jaké aplikace do svého mobilního telefonu volit a jaké si stáhnout. Vybrali jsme několik aplikací, které by neměly v mobilním telefonu jednoznačně chybět. 

Ať už máte iPhone nebo zcela jiný smartphone, víme, jaké aplikace se vyplatí mít v mobilním telefonu a jaké vám trochu zjednoduší život. Že nevíte, o jakých aplikacích je řeč? Nevadí! Stačí číst dál.  

Navigace 

GPS neboli navigace – to je mobilní aplikace, která by měla sídlit v každém iPhonu či jiném chytrém telefonu. Obvykle je stažená v podobě Google Maps, nemusíte si ji tedy dodatečně stahovat, ale některé telefony samozřejmě nemusí mít tuto aplikace předinstalovanou. GPS navigace v telefonu je pomocníkem nejen na dovolených, ale také ve chvíli, kdy se třeba přestěhujete do cizího města nebo když jedete autem někam, kde to neznáte.  

Duolingo 

Další aplikací, kterou se vyplatí mít v mobilním telefonu, je aplikace Duolingo, která spadá svým zaměřením do oblasti seberozvoje a ukrácení chvíle. Pokud se chcete naučit anglicky, tato aplikace je naprosto skvělá. Zopakujete si základy, ale také se doučíte mnohým novým věcem. Aplikace vás navíc odměňuje a tím tedy i motivuje k další práci. Je možné se v rámci této aplikace naučit nejen anglicky, ale také španělsky, německy, také portugalsky nebo italsky. 

Myfitnesspal 

Znáte tuto aplikaci? Je to aplikace, kterou ocení mít hlavně ti, kteří chtějí sledovat své výsledky v hubnutí nebo naopak v přibírání. Stačí jen zadat cíl, věk, také zaměstnání, automaticky pak dojde k vypočítání denního příjmu kalorií. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce