Jaké telefony Apple patří k těm nejlepším?

Categories: Iphone.

Led 29, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Společnost Apple vyrábí telefony už hezkou řadu let. Svými inovativními výrobky si takřka podmanila celý svět. IPhony touží mít i pětileté dítě a o MacBoocích ani nemluvě. Svým neskutečně dokonalým designem si přivlastnil srdce nejednoho běžného uživatele, který je nyní schopný za takovou chytrou věcičku utratit desítky tisíc korun ne-li více. Jistě každý ví, že na vrchol se i tato společnost dostala velmi těžce. Je o tom natočeno spoustu dokumentů, protože Steve Jobs byl opravdu třída. Jeho myšlenky a přístupy k práci všem doslova vyrazily dech stejně jako jeho následné produkty. Jaké telefony však vymyslel nejlepší? Které se řadí k těm špičkám a jsou nejlépe hodnocené?

1. iPhone 7 jasně vede

Kupodivu se na první místo vyšlapal nejnovější model. Nejspíše nejen svým vzhledem, výkonem nebo baterií uchvátil spoustu uživatelů. Asi se opravdu jedná o tzv. klenot v této oblasti, který se zavděčí i těm největší a nejnáročnějším uživatelům. I když se jeho cena nepohybuje zrovna v malých částkách, jistě si jej rád koupí nejeden člověk. Mít v rukou nakousnuté jablko je stejně pocit k nezaplacení.

2. iPhone 5s předešel jeho nástupce

Zajímává je druhá pozice. Na té se totiž promenáduje už trošku starší model, a to iPhone 5s. Je oblíbený zejména díky svému vzhledu. Následující modely jsou přece jen o něco větší a už se tak dobře nevejdou do ruky. Spoustě lidem nevadí ani menší paměť – i když si mohou zvolit dvaatřicet GB, volí si raději tu menší, a to šestnácti GB pameť.

3. 6s je až na místě třetím

Prohýbavý telefon řady 6s se umístil až na třetím místě, ale pokud byste ho měli srovnávat s jinými telefony v celkové mobilní oblasti, spadne až na místo patnácté. Spokojenost je jen z malé části. Většinou se lidé shodnou na tom, že tento model nepatří zrovna k těm povedeným, a tak se vrací k lepší verzi 5s.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova