Jaký je nový iPhone SE?

Categories: Iphone.

Kvě 14, 2020 // By:Redakce // No Comment

Pokud jste byli nadmíru spokojení s iPhonem SE, určitě jste dlouhou dobu očekávali, s čím přijde jeho druhé dvojče, kterému společnost Apple zasvětila minulé měsíce. Už nějakou dobu se ví, že na svět iPhone SE 2 přijde, ale jen málokdo dokázal tušit nebo odhadovat, jak asi bude novinka vypadat. Vědělo se, že by měl být přibližně stejně velký, měl by být však výkonnější, i když ne nijak drahý. A ono se tak opravdu stalo. Nový iPhone SE 2 je zrecyklovaný, výkonný a kromě toho také malý, což byl hlavní požadavek všech, kteří o něj projevili zájem.  

Dalo by se říct, že novinka společnosti Apple je v mnoha směrech naprosto unikátní. Jak jsme zmínili, na poměry Applu se jedná o poměrně levný telefon, když se vezme v potaz to, že se jedná o naprostou novinku a že je mobilní telefon ultravýkonný.  

Novinka představena o pár měsíců dříve 

Společnost Apple je známá tím, že své novinky představuje jenom jednou do roka, a to většinou začátkem podzimu, tedy někdy během září. To je v porovnání s jinými výrobci telefonů naprosto ojedinělé, vezměme v potaz například Samsung, který představuje své novinky i desetkrát do roka. 

Apple však nyní udělal výjimku – rozhodl se novinku v podobě iPhonu SE 2 představit už nyní, tedy v prvním pololetí letošního roku. Jednalo se tedy o jakousi extra jarní premiéru, při které se představil telefon, na který se dlouho čekalo.  

Jak novinka vypadá? 

Už několikrát bylo zmíněné, že nový iPhone SE 2 je ultravýkonný, zrecklovaný, malý, přesto velice levný. Ojedinělý design nečekejte, rovná se úspěšnému iPhonu 6, který byl představený zhruba před šesti lety. Na dnešní dobu má novinka extrémní rámečky, se kterými se už jen málokde setkáte, také má čtečku otisků prstů, což je opět něco, co u novějších modelů už nenajdete.  

Možná si říkáte, že takto zastarale vypadající telefon nebude mít úspěch. Jenže právě po takovém kousku je v posledních letech enormní poptávka, kterou uspokojí až nyní právě společnost Apple, která tedy jinými slovy nemá konkurenci v tomto ohledu. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce