Mýty o nejžádanějších mobilních telefonech světa- iPhonech.

Categories: Iphone.

Lis 17, 2017 // By:Redakce // No Comment

IPhone je velmi žádaným mobilním telefonem. Má spoustu praktických funkcí a ve srovnání s konkurenčními přístroji a značkami je zkrátka nepřekonatelný.  Najde se sice spousta kritiků, kterým se nelíbí přílišná individualita, a kteří nadávají na jiný operační systém a postrádají Android, ale ti mnohdy zkrátka nedokážou docenit krásu poctivě odvedené a pečlivé práce.

Z nesnášenlivosti a neznalosti vznikly také mýty o tomto mobilním telefonu. Ty dnes kolují celou společností a naslouchají jim také znalci technického světa.  Některé mýty se vážou obecně na chytré telefony a komunikační technologie a je jich plný internet. Zkuste se na tyto informace dívat s odstupem a nevěřte všemu, co si kde přečtete.  Pojďme si prohlédnout pár nejčastějších mýtů, které se zmiňují hlavně v souvislosti mobilními telefony od společnosti Apple.

S vodou politým iPhonem udělejte rizoto.

Mnozí smolaři, kterým jejich miláček od Applu spadl do sklenice s vodou, bazénu či jiného vodního království, doteď skladují své utopené technické zázraky v rýži a čekají na zázrak. Tuto radu můžete najít nebo slyšet téměř všude. Pravdou ale je, že ve skutečnosti bohužel nefunguje. Naopak, svému miláčkovi můžete ještě více uškodit. Škrob a části rýže mohou přispět ke korozi vašeho iPhonu. Proto v těchto případech telefon rozeberte a jeho části sušte zvlášť nebo se obraťte na autorizovaný servis.

Bezdrátové připojení požírá spoustu baterie.

Doby, kdy lidé nepoužívali Bluetooth, protože se jim po chvíli vybil mobil, jsou již dávno pryč. Současné verze Bluetooth již spotřebovávají polovinu energie v porovnání s verzemi předchozími.  Pokud připojíte iPhone k síti Wi-Fi, energii spíše ušetříte. V porovnání s připojením k LTE, ubírá Wi-Fi mnohem méně baterie.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce