Největší iPhone v historii bude ukázán už příští rok

Categories: Apple novinky, Iphone.

Pro 11, 2019 // By:Redakce // No Comment

Sledujete dění ve společnosti Apple? Zajímáte se o každou novinku, se kterou společnost přijde? Pak vás rozhodně nepřekvapí, když vám řekneme, že společnost Apple příští rok představí svůj historicky největší iPhone. Ti, kteří se však zajímají o produkty společnosti Apple jenom letmo, ti už pravděpodobně překvapením sotva lapají po dechu.  

Každým rokem společnost Apple překvapí. V minulosti překvapila bezdrátovým sluchátky nebo FaceID, příští rok bude šokovat opět, a to největším iPhonem v celé historii společnosti Apple. Svou úhlopříčkou by se největší iPhony měly přiblížit iPadu Mini, který má skoro 8”.  

Apple a Samsung pospolu 

Možná nepatříte k fanouškům telefonů společnosti Apple, které se neustále zvyšují, fanouškem však můžete být společnosti Samsung, který je konkurentem Applu. Právě společnost Samsung se podle nedávných kroků pravděpodobně řídí pořekadlem, že přátele si máme držet blízko, nepřátele ještě blíž. Společnost se totiž rozhodla nabídnout velice výhodné a zajímavé podmínky Applu, který je přijal. Firmy tak spolu začnou spolupracovat, Samsung dodá konkrétně displeje do nových iPhonů.  

Původně měla displeje dodávat společnost  BOE Technology, ovšem tato spolupráce nedopadla z důvodu problémů se zajištěním dostatečné výrobní kapacity.  

Jak vypadají displeje společnosti Samsung? 

Displeje, které bude dodávat společnost Samsung, nesou označení Y-OCTA. Mají dotykovou vrstvu, která se integruje přímo do samotného OLED panelu. Displeje jako takové jsou tenčí než dosavadní displeje iPhonů, tím pádem jsou tedy levnější. Navíc Samsung je dokáže produkovat opravdu v masivním množství, což bylo to, co Apple přemluvilo ke spolupráci. Druhý zásadní důvod, proč se rozhodl Apple spolupracovat se Samsungem, nebyl zmíněn. Byla to druhá šokující podmínka.  

Samsung by měl displeje vyrábět i pro menší produkty. Měl by je taky dodávat o úhlopříčkách 5,4” a 6,7”. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce