Nepochopitelné: iPhone 6 v lávové lampě!

Categories: Iphone // Tags: , .

Bře 13, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Jeden z redaktorů serveru TechRax minulý týden rozbil další iPhone 6. Server TechRax je ničením iPhonu významný a můžeme si od něj pamatovat třeba iPhone 5S na kolejích. Tentokrát ale vybral mnohem zajímavější způsob zničení a řídí se nejspíše motem – když už iPhone zničit, tak originálně. Zbrusu nový iPhone vhodil do lávové lampy, kterou nahoře rozbil, aby tam iPhone mohl vhodit. Na iPhonu ještě předtím spustil písničku, aby bylo vidět, do kdy iPhone funguje.

Důvod, proč to dělá je přitom jasný. TechRax má ve videích zobrazené reklamy, z kterých vydělává na mnoho dalších iPhonů. Ale i tak bysme toto z iPhonem rozhodně nezkoušeli! Na video se můžete podívat níže.

Video iPhone 6 v lávové lampě

Američtí vysokoškolácí nedokáží nakreslit logo Apple!

13.3.2016

Mohli byste si myslet, že v dnešním světě neexistuje nikdo, kdo by neuměl poznat, nebo nakreslit logo Apple. To ale není tak úplně pravda. Výzkumníci Kalifornské univerzity se ptali 85 studentů a 90% z nich neumělo nakreslit logo Apple. Přitom se jedná o Kalifornskou univerzitu. To znamená, že se nachází ve stejném statě, kde sídlí společnost Apple. Někteří studenti si dokonce nemohli vzpomenout ani na místo nakousnutí jablka.

Pokusy o logo Applu

Zde můžete vidět pár těch nejlepších pokusů o nakreslení loga Apple.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova