Nové iPhony byly odhaleny

Categories: Iphone.

Lis 15, 2020 // By:Redakce // No Comment

Milujete produkty značky Apple? Sledujete pravidelně slavnostní odhalování nových produktů? Pak jste si jistě nenechali ujít i letošní slavnostní odhalování, které se letos konalo v americkém Cupertinu. Letos vše bylo pojaté jako velká podzimní tiskovka společnosti Apple, v rámci které se odhalily rovnou čtyři nové iPhony. Už letos v září se odhalily nové tablety iPad a také nové hodinky Watch, ovšem na iPhony jsme si ještě nějakou dobu museli počkat. Naštěstí už čekat nemusíme, už víme, co společnost Apple přináší nového na trh! 

Představeny byly rovnou čtyři iPhony 

Letošní iPhony nebyly jenom dva nebo tři, ale rovnou byly čtyři! Na předvánoční trh se tak vypustily rovnou čtyři nové mobilní telefony a kromě jiného také chytrý reproduktor, který společnost Apple nazvala HomePod Mini.  

Co nové iPhony přináší nového? 

Společnost Apple uvedla na trhu rovnou čtyři iPhony, jak již bylo několikrát zmíněno. Největší zájem vzbudil iPhone 12 Pro, který využívá kupříkladu vylepšený systém LiDAR nebo se také pyšní velice luxusním zevnějškem. Pokud s pomocí svého chytrého telefonu opravdu rádi točíte videa, pak si také přijdete na své. Nově se totiž pořizují HDR videa, a to ve standardu Dolby Vision HDR.  

Tím však výčet nejnovějších vychytávek ani zdaleka nekončí. Na vychytávky společnost Apple své zákazníky i letos láká. Jednou z nich je magnetická technologie MagSafe nebo také podora mobilních sítí takzvané páté generace.  

Mobilní telefony se nabízí rovnou v několika velikostech (liší se svými úhlopříčkami). To je stejně unikátní jako odhalení rovnou čtyři mobilních telefonů, což se do této doby opravdu ještě nestalo.  

Pokud bychom měli chvilku mluvit o iPhonu 12, ten bude v porovnání s verzí Pro o něco menší. Opět se však bude nabízet ve dvou verzích, aby si na své přišli prakticky všichni milovníci produktů společnosti Apple. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce