Nový iPhone už na jaře roku 2022

Categories: Iphone.

Pro 15, 2021 // By:Redakce // No Comment

Ještě jsme ani nezchladli po návalu horkých novinek od Applu a americký gigant už slibuje další kousky, které nás mají naprosto nadchnout. A kupodivu na ně nebudeme muset čekat až do září roku 2022, podle dostupných informací přijdou daleko dříve, dokonce už o půl roku! Na nové iPhony se můžeme čekat na jaře. A nyní je jen otázkou spekulací, jestli na sebe nový iPhone neupletl bič.  

O jaký model se bude jednat? 

Pokud patříte k vášnivým milovníkům produktů s nakousnutým jablíčkem, pravděpodobně už víte, nebo alespoň tušíte, o jakou novinku se bude jednat. Než ji však odtajníme, zavítejme na malou chvilku do historie. Psal se rok 2016, kdy Apple přišel s novinkou v podobě iPhonu SE. S druhou generací se poté ukázal na jaře roku 2020, a to hlavně díky obrovskému zájmu, který jedinečné zpracování telefonu zpracovalo. A nyní, po pouhých dvou letech, se můžeme těšit na v pořadí už třetí generaci jednoho z nejoblíbenějších iPhonů vůbec.  

Jak by měl vypadat iPhone SE? 

I když opět mluvíme jenom o spekulacích, pojďme společně popřemýšlet nad tím, jak by novinka z dílny Apple mohla vypadat. Z dostupných informací vyplývá, že by měla vycházet z mobilu iPhone XR, případně z iPhonu 11, což by znamenalo alespoň dva fotoaparáty, a tím pádem i kvalitnější, lepší snímky a videa.  

Co by však mělo zůstat, je LCD displej, také specifikace předních a zadních kamer. Převzato má být i Face ID, což je revoluční technologie rozpoznávání obličeje, kterou si uživatelé mobilních telefonu Apple nemohou vynachválit. 

A možná bude i překvapení 

I když to zatím vypadá, že nová generace iPhonu SE bude spíše kopií starších modelů iPhonů, jedna novinka či překvapení nás pravděpodobně čeká. A tou je bezdrátové MagSafe nabíjení. Ovšem ani tato novinka telefon nevyžene se svou cenou do enormních výšin, naopak – bude se držet při zemi jako dřívější generace telefonů.  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce