Rok 2020 ve znamení iPhonu SE 2

Categories: Iphone.

Říj 31, 2019 // By:Redakce // No Comment

Není to tak dávno, co byly představeny zbrusu nové iPhony. I když nové iPhony sklidily poměrně velký úspěch, stejně s tím není společnost Apple spokojena. Rozhodla se informovat lidi o další novince, která se chystá příští rok. Už v první polovině příštího roku by se totiž světu měla ukázat nová podoba telefonu iPhone SE, konkrétně by se mělo jednat o telefon iPhone SE 2. Jak jsme zmínili, telefon by měl spatřit světlo světa v první polovině příštího roku, respektive v prvním čtvrtletí příštího roku.  

Jak bude nový iPhone SE 2 vypadat? 

V souvislosti s vydáním zbrusu nového iPhonu SE 2 se nabízí otázka, jak vlastně budu novinka z dílny společnosti Apple vypadat. Z dostupných údajů vyplývá, že by telefon měl mít rychlejší čip, a to čip A13 Bionic. Také by měl mít 3 GB RAM. Podle odhadů by měl telefon zvýšit i podíl na trhu, podle předpokladů by měl v roce 2020 dosáhnout dvaceti až čtyřiceti milionů kusů.  

Od nového iPhonu se opravdu hodně očekává. Podle vývojářů se bude telefon líbit hlavně těm uživatelům, kteří nyní vlastní iPhony 6 nebo iPhony 6 Plus. Displej by měl být 4,7palcový, samozřejmě se nebude postrádat Touch ID. 

Příští rok plný novinek 

Sice se bude příští rok nést ve znamení zbrusu nového iPhonu SE 2, ale nebude to jenom o tomto iPhonu. Společnost Apple na příští rok plánuje daleko více novinek, například plánuje na trh zavést levnější zařízení, které je podobné iPhonu 8. Levnější zařízení by však mělo mít všechny funkce, a to jak Economic Daily News, tak třeba Nikkei Asian Review. 

Co dalšího však příští rok přinese, to je opět jen otázka spekulací. Mnozí lidé se už nyní nemohou dočkat, s čím se společnost Apple zase představí a jestli dané novinky budou lepší než konkurence. V poslední době se o produktech společnosti Apple říká, že nejsou o moc lepší než konkurence, že konkurence má v mnoha ohledech i navrch. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce