Kdy se iPhone 8 a iPhone 8 Plus dostane do ČR?

Categories: Iphone.

Říj 13, 2017 // By:Redakce // No Comment

Čekalo se na to šíleně dlouho. Už od počátku kolem toho byla řada spekulací, z nichž řada byla lež a řada pravdivá, jak se aktuálně ukázalo. Mluvíme o novince ve světě technologií, která se světu okázala už 12. září. Mluvíme o nových iPhonech, které aktuálně dobývají svět technologií, protože každý je musí mít a každý je touží mít. Jen to chce řádně si na ně vydělat, protože nic kvalitního dneska nedostanete za hubičku – což ovšem jistě víte.

Nové iPhony se staly opravdu trhákem a řada lidí ještě do teď netuší, jestli už jsou na trhu u nás či nikoliv. Apple Story dělaly ještě v nedávné době předobjednávky a spekulovaly nad tím, jak velká poptávka po iPhonech 8 a 8 Plus bude. Celkem to předčilo jejich očekávání.

Kdy se iPhone dostane do Česka? Nebo už se u nás i prodává?

Nové iPhony lze koupit od 20 490,- až po třicet, či pětatřicet tisíc korun. Ty dražší varianty jsou vždycky s větší pamětí. Telefony pohybující se kolem 30 tisíc jsou hlavně geniální a revoluční telefonu iPhony X, které si doslova vzaly srdce každého jablíčkového nadšence. Kam se hrabe obyčejný iPhone! Revoluční iPhone X je něco zcela jiného.

Ovšem někteří chtějí zůstat věrní stále ještě trochu typickému iPhonu, tedy dnes už 8 a 8 Plus, jehož ceny se pohybují o několik tisíc níž. Pro ty, kteří touží po tomto druhu iPhonu, máme dobrou zprávu, protože už se v Česku prodává. Na náš trh vstoupil konkrétně na konci září, tedy 29. září, abychom byli přesní. Od té chvíle se ale dveře Apple storů nemohou zavřít.

Kdo dřív přijde, ten dřív mele

Právě u této situace platí rčení, že kdo dřív přijde, ten dřív mele. Jestliže se na vás nové iPhony nedostaly, nebojte, jsou jich plné internetové obchody, ale rozhodně i Apple Story budou zanedlouho opět plné této novinky. Chce to jenom počkat, až zboží přijde.

A nezapomeňte, že brzy se dočkáte i toho, že vaše nabíjecí kabely nebudou zničené. Apple se totiž rozhodl vynalézt nabíjecí desku, tudíž to se vám k novému iPhonu bude rozhodně taky hodit.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce