Jak se postupuje při tvorbě mobilní aplikace?

Bře 29, 2018 // By:Redakce // No Comment

Technologie jdou neustále dopředu. Dalo by se říct, že postupují sedmimílovými kroky. Ještě donedávna stačilo, aby firma měla webové stránky. Nyní už je třeba, aby webové stránky byly nejen rychlé, ale taky prezentační. Mimochodem je třeba, aby každá webová stránka měla i svou mobilní verzi. Jen takové weby budou při vyhledávání upřednostňovány. Pokud chcete být o krok napřed, necháte si vytvořit i mobilní aplikaci.

Mobilní aplikace si stahujeme dnes a denně. Mnohé nám urychlují život, jiné nám ho ulehčují. V dnešní době si může mobilní aplikaci vytvořit skutečně každý. Váhat by neměla hlavně města. Pomocí mobilní aplikace budou občané dostatečně informováni o všem, co se ve městě děje. Samozřejmě si svou mobilní aplikaci může nechat vytvořit i kdejaká společnost nebo festival.

Jak se postupuje při tvorbě mobilních aplikací?

Otázkou je, jak se při tvorbě mobilních aplikací postupuje. Většinou si necháme vytvořit aplikaci na míru, ale v tomto případě se nedozvíme, jak se při tvorbě postupuje. Je načase si tvorbu mobilních aplikací představit.

Nejdříve se aplikace navrhne dle požadavků a potřeb klienta. Když bude klient spokojen, navrhne se vzhled a upraví funkčnost. Je důležité, aby aplikace správně fungovala a aby dobře vypadala. Právě to zaujme návštěvníky jako první. Následuje programování a testování, aby se předešlo nepříjemnostem a problémům.

A samozřejmě posledním bodem je zveřejnění aplikace a s tím související marketing.

Na koho se můžu obrátit, pokud toužím po mobilní aplikaci?

Mezi jedničky na trhu, které se zabývají tvorbou mobilních aplikací a taky vývojem mobilních aplikací, se řadí společnost PepiApp. Tato firma se nezaměřuje jen na Prahu, ale na celou Českou republiku. Nabízí mobilní aplikace na míru jak pro města, tak i pro firmy. Společnost PepiApp je kvalitní, spolehlivá a férová, navíc vytvoří aplikaci jak pro Android, tak i pro iOS.

Co se týče referencí, společnost má velice zajímavou a pestrou klientelu. Ke stálým klientům se řadí automobilové společnosti, restaurace, festivaly i města či obce.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce