Tak a je to tady – jak tedy nový iPhone vypadá?

Categories: Iphone.

Zář 18, 2017 // By:Redakce // No Comment

Konečně je to tady! Před pár dny byl konečně světu představen nový iPhone 8! Na tento model lidé čekali opravdu dlouho. Kolem tohoto telefonu vznikala řada spekulací, jak asi bude vypadat či co v sobě bude všechno nést. Dnes už se však všechno ví – dokonce už řada tento telefon vlastní! Jedná se ale o americké majitele, protože v Česku tento telefon bude k dostání až k 29. září.

Rok co rok se očekává nějaký unikátní kousek z dílny společnosti Apple, letos jsme se však dočkali zhruba tří kousků. Jedním z nich je naprosto revoluční a takřka geniální telefon iPhone X, který se cenově v České republice vyšplhá až k 30 tisícům korun. Očekávané ovšem byly iPhony 8 a 8 Plus. Letos se tedy takzvané „s modely“ nekonají.

Jak tedy vypadá nový iPhone 8?

Vloni se sedmička – tedy sedmá verze telefonu iPhone rozhodla ukázat v mnoha barevných kombinacích, letos se však osmička předvedla jenom ve třech barvách. Co se týče vzhledově či rozměrově, oproti sedmému modelu se skoro nijak neliší. Záda telefonu jsou však skleněná, tudíž se Apple rozhodl vrátit do minulosti.

Opravdu velký přínos je Apple A11 Bionic. Díky němu je telefon o 25% výkonnější, než předešlé modely tohoto telefonu. Nový čip je prospěšný taky pro fotoaparát. Ostření je rychlejší, samotné barvy jsou reálnější. Jsou zde zabudovány také nové senzory, díky kterým bude natáčení videí opravdu kvalitní. V celé historii Applu je to jediný model, který se rozhodl podporovat 108p při 240 snímcích za sekundu.

A co dál?

S tímto iPhonem se pojí také rozšířená realita. Díky tomu, že je má nový iPhone zabudovaných více gyroskopů, dá se s ním lépe pracovat a svět her je tedy mnohem realističtější. Mimo to se telefon i bezdrátově nabíjí. Telefon podporuje klasické Qi nabíječky. Lidé si tak mohou svůj iPhone nabíjet takřka všude, což oceňují hlavně ti, kteří tráví na svém chytrém telefonu většinu dne.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce