Tajemství iPhonu – vychytávky, o kterých jste netušili…

Categories: Iphone.

Lis 27, 2017 // By:Redakce // No Comment

iPhone je mobilní telefon společnosti Apple. Je to po celém světě rozšířená značka, která se hojně prodává a proto má také velmi dobré jméno. Mnoho lidí, kteří tento telefon vlastní tvrdí, že by jej už za nic nevyměnili. Těžko říct, proč tomu tak je. Pravdou je, že iPhone nabízí mnoho zajímavých vychytávek, a my vám některé z nich prozradíme.

Možnost zavřít více aplikací najednou!

Asi každému se stává, že si něco prohlíží na internetu a najednou má zaplněný celý mobil neuzavřenými prohlížeči. I na to má iPhone řešení! Tento chytrý telefon má totiž možnost uzavřít až tři aplikace jednoduchým postupem. Stačí dvakrát zmáčknout spodní tlačítko, aby se vám zobrazily všechny tři spuštěné aplikace. Na každou z nich položte jeden prst a společným tahem je přetáhněte nahoru. Všechny se najednou smažou.

Víceúčelová aplikace Kompas

Další doslova topovka, kterou iPhone má, je aplikace Kompas. Možná si řeknete, že tuto aplikaci příliš potřebovat nebudete, ale nikdy neříkejte nikdy! Kompas má totiž i další využití. Můžete ho použít také jako vodováhu, která vám ukáže, jestli je daný předmět umístěný rovně nebo ne. Stačí po zapnutí této aplikace přetáhnout obrazovku zprava doleva a umístit telefon na daný předmět. Na obrazovce se vám pak ukáže, jestli je daná věc rovně či ne.

Vlastní vibrace pro každého!
Další vychytávkou u Iphonu je, že si můžete u každého uloženého čísla v kontaktech nastavit jeho vlastní vibrování. Tím se opět odlišuje od jiných mobilních telefonů, kde můžete maximálně nastavit odlišnou hudbu na vyzvánění! Stačí, když v kontaktech vyberete osobu, u které chcete danou vibraci nastavit a kliknete na možnost „upravit“. Poté pod kolonkou „vyzvánění“ naleznete pojem „vibrace“ a zde zvolíte možnost „vytvořit novou vibraci“. Po vytvoření celý proces uložíte a je to!

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce