Toužíte poznat život legendárního Steva Jobse? Zhlédněte skvělé životopisné filmy!

Categories: Steve Jobs.

Pro 17, 2017 // By:Redakce // No Comment

Steve Jobs je v moderním světě informačních technologií stálou legendou. Je byl zakladatelem velice úspěšné společnosti Apple, která na trh dodává ty nejlepší produkty, jaké si jen fanoušci informačních a komunikačních technologií mohou přát. Steven Paul Jobs se dále podílel na vedení firmy. Byl výkonným ředitelem, předsedou, ale především nadějným počítačovým vývojářem. To díky němu se stala firma Apple úspěšnou a známou po celém světě. Tím, že byl Steve u zrodu Applu, byla také u zrodu prvních úspěšných osobních počítačů, které spatřily světlo světa. Na vrchol pomohl také filmovému studiu Pixar.

Ano, tato fakta jsou víceméně známá všem.  Pokud ale chcete vskutku zjistit, kdo byl Steve Jobs, a tušíte, že se za slupkou holých faktů skrývá silný příběh, doporučujeme zhlédnout filmy, které vskutku mapují život Steva. Poukazjí na jeho osobnost a dávají vyniknout všem jeho povahovým vlastnostem, které ho dovedly k úspěchu.

Máte na výběr

Momentálně existují dva úspěšné a známé filmy mapující život velikána počítačového průmyslu. První z nich má název Jobs a byl dokončen a uveden do kin a na obrazovky televizí v roce 2013. Hlavní roli, tedy samotného Steva Paula Jobse si zde zahrál energický a talentovaný Ashton Kutcher, který ztvárnil třeba také roli Waldena v pokračování úspěšného seriálu Dva a půl chlapa. V tomto filmu podává tento herec skvělý výkon. Také díky tomu lze tento životopisný kousek popsat jako úspěšný. Po jeho zhlédnutí již budete s jistotou znát všechna životopisná fakta, ale také si přiblížíte povahové vlastnosti tohoto velikána.

Další možností je film s názvem Steve Jobs, kterému kritici přidělili ještě lepší hodnocení než filmu, ve kterém hraje Ashton Kutcher. Poku film Jobs odkrývá detaily ze života, film Steve Jobs natočený roku 2015 je divákům přímo hází a okouzluje jimi. Skvělý herecký výkon Michaela Fassbendera, který Steva ztvárnil , opět dokonale vtahuje do děje a seznamuje s tímto výjimečným člověkem.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce