Už se spekuluje i o tom, jak bude vypadat iPhone v roce 2020

Categories: Iphone.

Zář 7, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Žijeme v době plné technologií. Dnes už je všechno ovládáno pomocí jednoho jediného tlačítka nebo dokonce se vše ovládá pomocí jednoho jediného kliknutí. Je to fakt síla, kam jsme se to dopracovali. Vždyť jsme před několika měli ještě televizi s bednou, dnes však vládnou hlavně plazmy. Nicméně je nutné podotknout, že se všechno vyvíjí neskutečně rychle, a pokud nejdeme s aktuální technologií, tak na to pekelně doplatíme.

Proto se není čemu divit, když v dnešní době má každý nebo alespoň většina z nás chytrý telefon. Chytrých telefonů je samozřejmě nespočet, ovšem ve velké míře vedou právě ty od společnosti Apple. iPhone je rok od roku lepší, vymakanější a každým rokem je jenom otázka, co se zase vymyslí a jaký model zase překvapí.

Aktuálně se vedou nejrůznější spekulace hlavně nad tím, jak bude asi vypadat aktuální iPhone 8, který se nám má ukázat zhruba na podzim tohoto roku. Jenže dokonce se už někde začíná spekulovat nad tím, do jaké míry se společnost Apple se svým telefonem vyvine do roku 2020.

Jak tedy podle odhadů bude vypadat iPhone v roce 2020?

Aktuálně se sice teprve dozvídáme o novince, která se nám teprve ukáže, ale je možná dobré spekulovat nad tím, kam by se mohla vyvinout společnost Apple a její iPhone za tři roky. Podle všeho by měl být iPhone v klasické podobě, jako jsou nyní dosavadní verze. Žádné hranaté kousky přijít nemají – hranatost se předpokládá zatím jenom u aktuálního iPhonu 8.

Co nás však jednoznačně překvapí, tak je celoplošný displej, který se protáhne až do zadní strany tohoto telefonu. Je však nutné zmínit, že bude samozřejmě voděodolný.

A co odemykání tohoto telefonu?

Pokud bychom se měli pozastavit nad odemykáním tohoto telefonu, pak vše se bude nejspíše odvíjet od novinky, která přijde na trh během letošního podzimu. Jestliže by se osvědčilo odemykání telefonu pomocí snímání obličeje, pak je dost možné, že se opravdu bude odemykat telefon naprosto stejně. Je možné, že se zanechá samozřejmě touch ID pro všechny případy.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova