Užíváte aplikace od Google? Poradíme tipy a triky na iPhone

Categories: Aplikace, Iphone.

Čvn 15, 2021 // By:Redakce // No Comment

Nástroje společnosti Google patří k nejoblíbenějším vůbec, čemuž se nemůžeme divit. Jsou opravdu efektivní, funkční a přehledné. Pokud se i vy řadíte mezi uživatele těchto nástrojů, máme pro vás 6 tipů a triků, které oceníte, jestliže jste zároveň uživatelem iPhonu.  

Widgety na plochu mobilního telefonu 

Že opravdu patříte mezi takzvané “jablíčkáře” a vlastníte mobilní telefon značky Apple? A že jste zároveň věrným uživatelem nástrojů od společnosti Google? Potom stojí za vyzkoušení widgety, které můžete mít na ploše svého telefonu.  

V nedávné době se dočkaly kompletního přepracování. Pokud tedy používáte například Google fotky, můžete si zobrazit fotky ze stejného dne minulý rok. Možností je však daleko více. Vyzkoušejte nabízené widgety na svém mobilním telefonu.  

Odešlete navigační pokyny 

Chcete někomu dát vědět, kde se právě nacházíte? Nebo z jiného důvodu potřebujete sdílet, respektive odeslat navigační pokyny? Pokud jste majitelem iPhonu a zároveň jste také uživatelem Google nástrojů, můžete využít funkci, která to umí. Stačí si stáhnout Google Maps a přenést svou aktuální polohu pomocí jednoho kliknutí.  

To samé jde udělat v případě, že zrovna nedržíte iPhone v ruce, ale že používáte Mac. I s jeho pomocí lze totiž naplánovat nějakou trasu, respektive výlet a sdílet to s přáteli.  

Inkognito režim teď! 

Stejně rychle jako lze nasdílet navigační pokyny lze zapnout i takzvaný anonymní režim, respektive režim inkognito. Ten se stal zejména při používání Chromu na počítači opravdu oblíbeným. Důvodem toho je fakt, že si prohlížeč při takto zapnutém režimu nezaznamenává vaše uživatelské údaje ani historii prohlížení.  

Pokud tedy hledáte dárek pro partnera nebo maminku, můžete si anonymní režim zapnout i v době, kdy používáte mobilní telefon. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce