Začal se vyrábět nový iPhone. Má být levnější než jiné modely

Categories: Iphone.

Úno 10, 2020 // By:Redakce // No Comment

Chtěli byste se také zařadit do skupiny lidí, kteří jsou vlastníky mobilních telefonů společnosti Apple? Chcete mít taky produkty s nakousnutým jablíčkem, díky kterým byste zapadli do jakéhosi davu lidí? Možná jsou však chytré telefony s nakousnutým jablíčkem pro vás cenově nepřijatelné, a tak zvažujete koupi jiného telefonu. Nemusíte se však snu o iPhonu vzdávat, aktuálně se totiž pracuje na novém modelu, který by měl být daleko levnější než jiné modely, jež najdete aktuálně na trhu.  

Během ledna došlo k ukončení příprav a k zahájení výroby zbrusu nového a taktéž cenově dostupnějšího mobilního telefonu, který bude zapadat mezi produkty společnosti Apple. I když se teprve začal vyrábět, je třeba konstatovat, že zanedlouho dojde i k jeho oficiálnímu představení. K tomu by mělo dojít během března, což je už měsíc, který nám doslova klepe na dveře.  

Levnější telefon s nakousnutým jablíčkem 

Pokud si vzpomínáte na iPhone SE, pak si určitě vybavíte také jeho cenu. Jednalo se o velice cenově přijatelný telefon a právě jeho ceně by se měl nový telefon přiblížit. Novinka by se měla konkrétně pohybovat mezi čtyřmi sty až čtyřmi sty padesáti dolary, což odpovídá zhruba devíti tisícům korunám. A to je opravdu přijatelná suma, kterou byste za nový iPhone zaplatili.  

Jak bude nový model vypadat? 

I když nový model ještě nelze pojmenovat, je třeba říct, že bude pravděpodobně vybavený stejným výkonným procesorem, jaký má novinka v podobě iPhonu 11. Samozřejmě nebude mít všechno, co má tento model, chybět novému modelu budou třeba biometrické automatizace. Taktéž by měl mít jenom jeden základní objektiv fotoaparátu. 

Co si Apple slibuje od nového iPhonu? 

Společnost Apple se chce stát konkurenceschopnou ve všech zemích. S nižší cenou nového modelu by mohla zabodovat například v Indii, kde právě kvůli vysokým cenám nejsou tyto mobilní telefony příliš oblíbené. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce