AirPody 3 přišly na scénu

Categories: Apple novinky.

Lis 30, 2021 // By:Redakce // No Comment

Letošní rok se nese ve znamení velice milých překvapení, alespoň co se novinek od Applu týče. Výrobce nejen telefonů, ale dnes už i jiné elektroniky přišel se skvělými produkty, které strhly obrovskou lavinu. A mnozí lidé se až nyní, po více jak dvou měsících od představení, radují ze svých nových parťáků (tak dlouho nebyly telefony ani jiná elektronika k dostání). Vedle fantastických iPhonů 13 se do popředí dostávají i zbrusu nové AirPody, a to generace 3. Jak je vlastně lidé nyní hodnotí? 

Nové AirPody jsou příjemným překvapením 

AirPody obecně patří ke zcela přelomovým produktům, po kterých je prakticky neustále poptávka. A nezáleží ani na konkrétní generaci – zkrátka a dobře se jedná o něco, co lidi baví, co je funkční a co je plně praktické. V porovnání s předcházející generací AirPodů je ta nejnovější na první pohled menší (respektive kratší), což řada lidí hodnotí jako velké plus. Navíc je k dostání ve dvou podobách, a sice ve špuntové a bezšpuntové verzi.  

Pojďme se však podívat na AirPody 3 z trochu odbornějšího, jiného hlediska. Jejich software je naprosto vymazlený, perfektně doladěný. Nová řada se zkrátka a dobře inspirovala předcházejícími verzemi a vychytaly se mouchy, s jakými se dřívější modely potýkaly. 

I po zmiňované designové stránce jsou naprosto nepřekonatelné a maximálně vyšperkované. I proto je po nich poptávka tak velká.  

Je vůbec nějaké mínus? 

Nabízí se otázka, jestli vůbec existuje nějaké mínus tohoto skvělého společníka. Pravdou je, že ano. AirPody 3 jsou totiž poměrně drahé, což je jejich hlavní (a možná jediný) nedostatek. Sice vášniví „jablíčkáři” po nich sáhnou i přesto, ale pro některé může být cena tím, proč si sluchátka nekoupí.  

Ostatně, pořád se jedná jenom o sluchátka, ať už jakou vyšperkovaná k dokonalosti, co se designu i softwaru týče, nebo nikoliv.  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce