Akcie Applu i zpomalování starších iPhonů

Categories: Apple.

Led 7, 2018 // By:Redakce // No Comment

Cena akcií společnosti Apple hned po Štědrém dnu prudce poklesla díky poklesu zájmu po iPhonu X. Analytici do budoucna upravují své předpovědi na prodej zmíněného iPhonu X. Počátek roku 2018 asi na základě poptávky nebude takový, jako měl být. Během prázdninového čtvrtletí se prognóza si naplní. Čeká nás cena 999 až 1 149 dolarů, která může být příčinou jeho poklesu v prodeji. Apple snížil předobjednávky iPhonu X z 50 milionů kusů na 30 milionů kusů a to na základě dodavatelského řetězce. Informace mohou být ale i domněnky. Objevila se současně i nová zpráva o objednávce 200 milionů OLED displejů určené pro nové iPhony na rok 2018 z těch původně vyrobených 50 milionů kusů v roce 2017.

Zpomalování starších iPhonů

FCC v Jižní Koreji požaduje po společnosti Apple vysvětlení ohledně zpomalování starších iPhonů. Diskuze nad Apple kvůli zpomalování starších iPhonů stále pokračuje a atmosféra houstne. Apple dokonce čelí řadě soudních sporů ohledně zpomalování starších iPhonů a FCC v Jižní Koreji nyní hledá vysvětlení od výrobce iPhone. Korejský vysílající a telekomunikační regulátor hledal oficiální vysvětlení od společnosti Apple na základě mnohonásobného obvinění, že se pokusil podvést své zákazníky záměrným zpomalením těchto zařízení bez varování a snažila se to tajit před zákazníky.

Společnost Apple

Společnost Apple již v současné době vysvětlila, že podniká jisté kroky, pomocí kterých se snaží získat mnohem vyšší výkon, než je u starých lithium-iontových baterií. Mnoho lidí ale právě za zpomalování starších iPhonů kritizovalo společnost Apple za to, že podnikla kroky beztoho, aniž by o tom předem své věrné zákazníky informovala. Ve výzkumech se nejvíce objevily různé názory, ale největší počet lidí si myslel, že společnost Apple měla předem informovat o tom, co chystá své klienty.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce

Related