Apple Park a co všechno zde bude možné

Categories: Apple novinky.

Říj 28, 2017 // By:Redakce // No Comment

Apple  – značka technologií, která aktuálně vládne našemu světu. Jenom málokdo nemá nějaký z produktů této unikátní značky. Jenže Apple sice má moderní, chytrou technologii, ale moc dobře je si vědom toho, že lidé i díky němu tráví nejvíce času nikoliv venku, ale právě na iPhonech či MacBoocích. Proto se rozhodl s tímto něco dělat a rozhodl se, že vytvoří nějaký projekt, v němž se budou moct lidé reálně potkávat, nikoliv jenom přes mobilní aplikace, jak je to nyní populární.

Právě za tímto účelem tedy vzniká prostor, který umožňuje setkat se s lidmi, kteří mají podobné koníčky jako vy, které zajímá to, co vás. O co se tedy jedná?

Jedná se o takzvaný Apple Park!

Jedná se o nový domov společnosti. Apple Park je místo, kde se mohou lidé opravdu potkávat, reálně – nikoliv online. Jedná se o svět, který je ze sta procenta nabíjen obnovitelnými zdroji. Je plný různých mobilních technologií, ale samozřejmě se dbalo i na životní prostředí, které je i přes velký výskyt technologií plně šetřeno.

Samozřejmě to zde není jenom o reálném setkávání se, ale také zde budete moct nakupovat v Apple Retail Storu nebo se zde budete moct vzdělávat. Všechny moderní technologie zde budou samozřejmě k dispozici, proto se jich nebojte využít.

Kdy a kde to přesně bude?

Kolem tohoto parku se však ještě stále točí řada spekulací. Jeho budování je v plném proudu, ovšem bližší informace ještě nejsou zcela známy. Neví se tedy, kdy bude tento park spuštěn, ale důležité je, že opravdu bude. Sice je ještě ve svém stavebním procesu, ale před více jak měsícem zde byly představeny nové produkty značky Apple. V mnoha rozhovorech o něm mluví i Tim Cook, který právě tento park označuje za nejen nový domov společnosti, ale i pro něj samotného je to druhý domov.

Kolem tohoto parku je stále ještě řada otázek a informací o této novince ve světě technologií je stále ještě malinko. Doufejme ale, že se informace brzy rozšíří a že se dozvíme o Apple parku trochu více. Každý článek na internetu zatím mluví o něčem jiném, proto se nechme překvapit, až bude plně otevřen veřejnosti.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce