Apple už není jen o iPhonech. Společnost představila zbrusu nové služby

Categories: Apple.

Dub 10, 2019 // By:Redakce // No Comment

Když se řekne společnost “Apple”, lidem se automaticky vybaví technologie s nakousnutým jablkem. Konkrétně se vybaví třeba iPhony, které dnes vlastní opravdu každý druhý z nás, dále také iPady nebo další podobná zařízení, která jsou inovativnější než jiné mnohé značky na světě. V případě, že se o Apple svět zajímáte, moc dobře víte, že dnes už Apple není jen o technologiích, ale také o dalších službách. Společnost v nedávné době představila nové služby pro televizi, taky pro časopisy, hry i kreditní kartu. 

Společnost Apple už opravdu není jen společností zaměřující se na prodej a výrobu techologií. Dnes je to všestranná společnost, která nejde jen jedním směrěm, ale více směry. Najednou se firma překlenula do segmentu softwaru a služeb. Díky tomu, že Apple nyní začne fungova ti jina, se získá hromada nových klientů, pro které iPhone třeba dříve nebyl to pravé ořechové. 

Apple News+ 

Jednou z novinek bude takzvaný Apple News+, což je digitální magazínový obsah. Jedná se v v praxi o jakousi nástavbu původní aplikace Apple News, ovšem už se nebude jednat jen o magazín pro iOS nebo OS, ale tenotkrát digitálín magazínový obsah zamíří do více jak tří seti různorodých magazínů, z nichž lze vyjmenovat například magazín National Geographic, Los Angeles Times nebo třeba The Wall Street Journal. 

Služba je obohacená například pohyblivými obálkami, dále také možností rodinného sdílení nebo třeba dalšími podobným výhodami. 

Apple Card 

Další novinkou, která je v těsném zákrytu s magazínovým obsahem, je také platební karta, která se skutečně představila po názvem Apple Card. Je možné ji uložit do klasické Wallet v Apple zařízeních, je možné ji používat u bezkontaktních terminálů, také v internetových aplikacích. Je totiž podporována Apple Pay. 

Apple Card majímít oproti jiným platebním kartám celou řadu výhod. Například se mají vracet procenta z každé transakce.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce

Related