Jak bude vypadat nový iPhone SE 2?

Categories: Apple novinky.

Čvn 20, 2018 // By:Redakce // No Comment

Společnost Apple neustále překvapuje tím, co všechno přináší na náš trh. V současné době velice překvapila zejména tím, že v roce 2019 odešle na trh unikátní telefon, který má ne jeden fotoaparát, ani dva, ale rovnou tři! Lidé se tak mohou těšit na telefon, který bude umět zachycovat 3D snímky. Než se však dočkáme, na trhu přijde jiný telefon, a to iPhone SE 2, jehož předchůdce se těšil obrovské popularitě a úspěchu.

Pokud sledujete dění kolem společnosti Apple, možná jste už zaregistrovali, jak bude nový koncept společnosti vypadat. Přece jenom vždy, než přijde nový telefon na trh, se spustí vlna spekulací o tom, jak vlastně bude takový telefon vypadat. U novinky v podobě iPhonu SE 2 to není jinak. Pojďme se podívat na oficiální koncept, který je jeden z mnoha. Třeba právě tento vypovídá o tom, jak bude vypadat nový iPhone SE 2.

Zadní strana bude vybavena sklem

Co je nutné říct hned na úvod, je to, že bude novinka společnosti Apple poměrně těžká, a to především z toho důvodu, že bude její zadní strana vybavena sklem. Telefon díky sklu bude nabízet bezdrátové nabíjení, což vypovídá o tom, že se bude jednat o mobilní telefon budoucnosti. Další změnou bude změna velikosti obrazovky. Bude o něco větší než jeho předchůdce. Z velikosti obrazovky 4 palce bude obrazovka velikosti 4,3 palce. Místo zkosených okrajů se můžeme těšit na zaoblené okraje.

Fotoaparát není nijak hezký

Bohužel i na (na první pohled dokonalém) telefonu najdeme něco, co není vůbec hezké. Zde je to bohužel fotoaparát, který bude vystouplý a nebude tedy nijak hezký. Otázkou nyní je, jestli se bude jednat o klasický fotoaparát, jak ho známe, nebo jestli se vývojáři rozhodnou na nový iPhone SE 2 přidat ještě jeden fotoaparát, aby byly dva.

To je však všechno, co se zatím o tomto konceptu ví. Je možné, že nový iPhone SE 2 bude o něco větší, než udávají koncepty. Také se může stát, že překvapí barevností nebo nějakými zajímavými funkcemi, které u jeho předchůdce nejsou. Vše ale ukáže čas.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce