Jak budou v budoucnu vypadat Apple Glasses?

Categories: Apple novinky.

Bře 16, 2018 // By:Redakce // No Comment

Apple zařízení není nikdy dost! Společnost Apple se začíná zaměřovat nejen na telefony či notebooky, ale chce zaujmout svět něčím novým, něčím jedinečným. Například v nedávné době se světu představil koncept nových Apple brýlí nebo Apple Glasses. Jak vypadají a jak se budou inovovat v budoucnu?

Každý rok se milovníci značky Apple těší, co tato značka přinese. V nedávné době se začalo spekulovat nad tím, co Apple v blízké době přinese. Bude to snad nový telefon nebo se můžeme těšit na novou verzi iPadů? Nebude to ani telefon, ani iPad, nebude to žádná inovace současných zařízení. Budou to chytré brýle Apple Glasses, které nyní mají realistickou podobu. Je nutno zmínit, že po své vzhledové stránce jsou naprosto dokonalé. Co však umí?

Fotoaparát, senzory a nejen to

Bude se jednat o revoluční výrobek, který si zamiluje skutečně každý. Brýle budou obsahovat fotoaparát i senzory, a dokonce i bezdotykové antény. Dalo by se říct, že nové Apple Glasses budou fungovat jako chytré telefony. Na bocích budou umístěny komponenty internetového připojení Wi-Fi a nebude chybět ani Bluetooth.

Samozřejmě nebudou chybět čipy či baterie. Apple chytré brýle budou reagovat na poklepání prstem.

Jak budou vypadat?

Ramena či takzvané nožičky brýlí budou širší, protože právě zde budou sídlit nejdůležitější funkce brýlí. Původně měly být chytré brýle z luxusního materiálu, kterým měla být měkká kůže, aby byly brýle co nejpohodlnější, ale původní koncept se trochu upravil. Nyní mají být ve stylu velice oblíbených a stylových kulatých brýlí, které nosil i slavný Ozzy Osbourne.

Co však platí, tak je to, že ramena si mohou zákazníci vyměnit. K dispozici bude hned několik barev či materiálů, z nichž si budou moct zákazníci vybírat. Objektivy budou vyrobeny z vysoce kvalitního,  odolného skla, aby se nepoškrábaly.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce