Jak dopadlo slavnostní odhalení iPhonu 8?

Categories: Apple.

Říj 3, 2017 // By:Redakce // No Comment

Už je tomu půl měsíce, kdy se veřejnosti ukázal nový iPhone 8 a 8 Plus. Dokonce se společně s těmito velice očekávanými produkty ukázal ještě geniální a naprosto revoluční iPhone X, který se pomalu blíží na pulty do českých obchodů. Nicméně je nutné podotknout, že lidi zaujaly i nové hodinky, které konečně budou plně funkční i bez nutné přítomnosti nějaké z iPhonů.

Jelikož už se na tuto událost, která odtajnila všechny nové produkty společnosti Apple, takřka zapomnělo, pojďme si ji opět trochu připomenout, abychom tyto revoluční produkty opět trochu nadzvednuly. Vždyť tento okamžik se doslovně zapsal do dějin technologie, tak by rozhodně neměl jen tak utichnout.

Kde se slavnostní odhalení proběhlo?

Slavnostní odhalení nových produktů společnosti Apple proběhlo v novém divadle Steva Jobse v samotném centru novinky zvané Apple Park. Tento projekt je sice ve své stavební fázi, ale pro tyto účely posloužil naprosto dokonale.

Novináři se pustili už zhruba hodinu před samotným zahájením. Ti zaujali nejen přední místa, ale také se přesunuli do zadních lavic, aby měli dobrý výhled. Tento výhled se jim rozhodně vyplatil hlavně při prvotním zahájení.

Na začátku promluvil i Steve Jobs

Uvítání bylo opravdu velké – proběhlo přímo z úst velikána Steva Jobse. Uvítání sice bylo od něj krátké, přesto velice dojemné. Na dojemnosti neubral ani velice krásný proslov, který pronesl Tim Cook. Připomněl, že uvítání z úst Steva Jobse nebylo proto, abychom ho nějak litovali, ale abychom si vzpomněli na to, jak velký muž to byl. Hlavní bylo připomenout i to, že i když tu Jobs už dávno není, vize Applu stále zůstává stejná.

Poté se překročilo k odtajňování samotných produktů, nad kterými se tajil dech. Největší úspěch nesklidila dlouho očekávaná verze iPhonu 8, ale hlavně iPhone X, který se už od prvotního okamžiku označil za revoluční produkt, který svět technologií povznesl na zcela jinou úroveň.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce

Related