Hit 21. století – iPhone a další jeho výhody

Categories: Apple.

Lis 22, 2017 // By:Redakce // No Comment

Určitě jste o něm už slyšeli. Mnoho lidí jej totiž přímo uctívá a nenechá na něj dopustit. Je moderní, stylový a výkonný. Ano, mluvíme o iPhonu. Tento mobil je značně dražší než jiné mobily, ale nejspíše to má svůj důvod. Obsahuje totiž velké množství skvělých aplikací, celkově se méně zasekává. Pojďme si ukázat další skryté výhody, které tento chytrý telefon má.

Tvrdý restart někdy i iPhone potřebuje!

I iPhonu se někdy stane, že se sekne, a i když to není běžné, je výhodné vědět, jak to vyřešit. Naštěstí proto značka vymyslela vhodné a rychlé řešení. Stačí déle podržet tlačítko určené k zamykání telefonu a s tím zároveň tlačítko pro snížení hlasitosti. IPhone se po chvíli restartuje a tím vrátí mobil zpět do rychlého a bezproblémového fungování.

Ani ve spěchu iPhone nezklame!

Telefon je nadmíru přizpůsoben dnešnímu uspěchanému světu, neboť má schopnost zaslat zprávu příjemci, který vám volá, ale vy mu zrovna nemůžete odpovědět zvednutím hovoru. Je to jednoduché. Stačí, když si buď vyberete z již předvolených zpráv, anebo si dokonce pro dané číslo můžete vytvořit univerzální vlastní zprávu! To vše můžete vytvořit přes Nastavení v ikonce Telefon, kde najdete možnost „Odpovědět zprávou“.

Milujete hudbu? Tohle určitě oceníte!

Pokud jste milovníky hudby a rádi ji posloucháte kdykoli a kdekoli, určitě oceníte další vychytávku, kterou si iPhone pro vás přichystal. Umožňuje totiž nastavit si čas poslechu hudby. Jedná se o tvz. časovač hudby, na kterém si například před spaním nastavíte dobu, po kterou chcete písničky poslouchat, a mobil po uplynutí daného času hudbu vypne. Tuto schopnost najdete v aplikaci Hodiny, kde pod možností Minutka vyberte délku přehrávání vaší muziky, nastavte, že po uplynutí se má hudba vypnout a poté už nerušeně poslouchejte vaše oblíbené skladby a užívejte si tohoto luxusu!

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce

Related