I Apple bude mít své auto. Kdy bude k mání?

Categories: Apple.

Zář 15, 2018 // By:Redakce // No Comment

I když se ani zdaleka neblíží konec roku, mnohé společnosti už plánují novinky do budoucna. Ani společnost Apple na tom není jinak. Jenže tento americký gigant je opět dál než kdokoli ostatní. V současné době se totiž nezabývá příštím rokem, ale zabývá se ještě více dalekou budoucností, v níž by se na trh mělo dostat nové Apple auto, takzvané Apple Car. Kromě toho plánuje společnost co nejdříve dosáhnout i dvou biliónové hranice. Kdy se obě věci podaří uskutečnit?

Apple se nedávno nechal slyšet, že plánuje opravdu slibnou a prosperující budoucnost. Poukázal zejména na dvě věci, a sice na Apple Car, ale také na hranici dvou bilionů amerických dolarů, které chce zanedlouho dosáhnout. Kdy se obě věci podaří uskutečnit?

Jaké jsou plány?

Co se týče dvou biliónové hranice, která je pro společnost přelomová, firma doufá, že se ji podaří překonat v letech 2023-2025, což je celkem reálné. Co se týče Apple Car, to by mělo přijít v rozmezí stejných let. A už za dva roky by se na trh s Apple výrobky měly dostat i brýle na rozšířenou realitu.

Novinek tedy bude hodně, máme se rozhodně na co těšit. Co nás však nejvíce zajímá, je Apple Car, proto se pojďme zabývat především touto vymožeností.

Více o Apple Car

Jak jsme zmínili, to nejzajímavější z Apple novinek budoucnosti je Apple Car, což je vlastní automobil společnosti Apple. Mnozí lidé si mysleli, že se jedná o něco nereálného, že Apple nemůže vytvořit vůz, který by konkuroval například společnosti Tesla, ovšem opak je pravdou. Pravdou je, že projekt se realizuje už delší dobu, jednu chvilku byl odložen, ovšem už v minulosti se řešilo s mnohými automobilkami to, jak by vypadala technologie, jak by byly monitorované dveře, jak by vypadal interiér automobilu či jestli by bylo možné zakomponovat do Apple Car i displeje s rozšířenou realitou nebo dokonalé snímače LIDAR.

Je tedy pravděpodobné, že pokud Apple dotáhne svůj vůz do konce a ukáže se na trhu, bude se jednat o inovativní vynález, který strčí ostatní vozy doslova do kapsy.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce

Related