Jak by mohl vypadat nový iPod touch?

Categories: Apple novinky.

Úno 28, 2019 // By:Redakce // No Comment

Kdo by nemiloval produkty s nakousnutým jablíčkem. Snad jen Číňané bojují proti iPhonům, jelikož je v jejich zemi silná konkurence, která se bohužel projevuje na tržbách společnosti Apple. I když tržby za iPhony nebyly zrovna radostné, společnost Apple si s tím hlavu nedělá. Rozhodla se totiž, že trochu nastíní, jak by mohl vypadat další produkt s nakousnutým jablíčkem, na který se dlouho čeká, a sice jak by mohl vypadat nový iPod touch. I když iPod nepatří k nejoblíbenějším produktům, nový model 7 to může všechno změnit. Pojďme si říct, jak tento nový model může vypadat.  

I když společnost Apple nikdy neříká dopředu, jak budou konkrétní produkty vypadat, nyní je to jinak. Tržby potřebují růst, zákazníci se musí nalákat. A to půjde například tak, pokud se odtajní nová podoba iPod touch 7. Jak tedy nový produkt bude vypadat a budete do něj investovat či vás tak moc neokouzlí? 

Nový procesor a zdokonalený fotoaparát 

K hlavním změnám má patřit zejména nový procesor, který bude výkonnější. A nesmíme zapomenout ani na zdokonalení fotoaparátu, což ocení každý uživatel. Samotný design má být zcela přepracovaný, má poukazovat spíše na iPad Pro. Zářez má být daleko menší, než jaký je nyní na iPhonech.  

Zajímavostí na novém modelu iPod touch 7 bude zejména sedmipalcový displej, i jeho barevné provedení bude velmi lákavé. Co se týče barev, měl by byl nový iPod touch 7 dostupný ve stejných barvách, v jakých je dostupný iPhone XR. 

Zaujal vás? 

Ať už vás nový produkt společnost Apple zaujal nebo nikoli, je otázkou, jestli bude nebo nebude drahý. Jeho cena zatím není známá, stejně tak všechno, co zde bylo napsáno, je jen jedna velká spekulace, kterou lze odhadnout z dosud zveřejněných videí a představení. Nakonec to může společnost Apple udělat zcela jinak, nebylo by to ostatně poprvé, co by nakonec překvapila. 

Ať už vás učaroval nebo nikoli, budete si na jeho konečnou podobu muset ještě chvilku počkat. Je jen otázkou, jestli bude představen ještě letos nebo jestli to bude překvapení příštího roku. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce