Jaký iPhone je aktuálně nejlepší na trhu?

Categories: Apple.

Dub 20, 2020 // By:Redakce // No Comment

Přemýšlíte nad tím, že si koupíte zbrusu nový mobilní telefon? Aktuální nabídka nabízených mobilních telefonů je opravdu obrovská, proto není snadné vybrat si jeden z nich. Pokud jste však zarytým milovníkem produktů společnosti Apple, pak máte pravděpodobně jasno. Váš výběr se zužuje na nabídku iPhonů, jichž je však na trhu už celá řada. V souvislosti s tak velkou a pestrou nabídkou se nabízí otázka, jaký iPhone je nyní na trhu ten nejlepší? 

V případě iPhonů je velice těžké rozhodovat o tom, jaký iPhone je aktuálně nejlepší. Obvykle bývá ten nejlepší ten, co byl jako poslední uveden na trh, tedy v tomto případě se jedná o iPhone 11, který dokonce rapidně zvýšil zisky společnosti Apple.  

Má smysl vyměňovat starý iPhone za nový? 

Mnozí uživatelé iPhonů to dělají tak, že si každý rok kupují ten nejnovější model. Vždy se to však odvíjí od náročnosti daného uživatele. Pokud patříte k náročným uživatelům, pak rozhodně má smysl vyměňovat si starší iPhone za novější verzi. Pakliže nepatříte k náročným uživatelům, pravděpodobně stejně v novějších verzích neuvidíte mnoho výhod.  

Samozřejmě záleží taky na tom, jak moc starý je aktuální model, který vlastníte. Pokud máte starší vykopávky typu iPhonu 5S, určitě byste měli svůj stávající telefon vyměnit za novější. Pokud ale máte iPhone 7 a výš, vlastníte poměrně kvalitní telefon, který není třeba měnit, i když je na trhu ještě propracovanější model.  

Aktuální nejlepší iPhony na trhu 

Za nejlepší iPhone lze dnes označit iPhone 11, jak již bylo zmíněno. Vedle něj je však velice kvalitní i iPhone Xs Max,dále iPhone Xs či iPhone Xr. Stále dobře (i po letech) je hodnocený iPhone SE, který se od iPhonu 5s liší především svým propracovanějším fotoaparátem a větší pamětí. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce

Related