To nejlepší od společnosti Apple

Categories: Apple.

Čvn 30, 2017 // By:Redakce // No Comment

Od konferencí WWDC se vždy hodně čeká, neboť je pořádá firma Apple, která si dává na famózním představení vždy záležet. Pokud jsou fanoušci z nového modelu uneseni, znamená to velký úspěch. Letos navíc nešlo jen o vylepšení, ale i o posun v celkovém konceptu iPadů. Společnost Apple v San Jose poodhalila opravdu hromadu novinek, na které se zejména ti movitější fanoušci už mohou těšit v následujících týdnech a měsících na pultech obchodů. Změn bude opravdu hodně a týkají se samozřejmě jak hardwaru, tak i operačních systémů. Firma Apple současným rokem 2017 vstupuje tak mezi téměř posledními do světa virtuální i rozšířené reality. A právě ta rozšířená realita je pro tuto společnost prioritou.

Apple iMac Pro

Nejnovější iMac Pro nyní přichází nejen v černé barvě, ale i zcela novou verzimacOSHigh Sierra. Spolupracuje s periferiemi pro VR a disponuje novým rychlým souborovým systémem APFS jako iOS. Zcela okouzlující je Apple iMac Pro v barvě SpaceGrey. Dalších novinkou je extrémně výkonný iPad Pro s šestijádrovým procesorem Apple A10X. Nový procesor má oproti předešlému A9X vyšší výkon asi o 30 % a dokonce o 40 % vyšší GPU. Díky použití tenčího rámečku je displej o 20 % větší. Mimo to zvládne také obraz překreslovat frekvencí 120 Hz. To oproti dosavadním iZařízením s jejich frekvencí 60 Hz nabídne plynulejší efekty viditelnými údajně i pro oko v uživatelské rozhraní. Navíc disponuje úložištěm, které je rovněž dvojnásobné ve variantách 64/256/512 GB. Značná část dalšího vybvení se pak se týká operačního systému iOS 11.

Nový iPad Pro

Po mnoha letech přichází kompletní redesign a nové centrum nastavení, které konečně k radosti uživatelů získá speciální přepínač také pro mobilní internet. iOS 11 nám ale přinese také další velkou změnu, kdy se bude značně lišit verze určené pro menší zařízení typu iPhonů a jiná bude určená pro tablety iPad. Právě iPadům se nyní rýsuje nová budoucnost a jejich nový způsob využití. Klasické tablety po velkém úspěchu zase upadají a zkrátka náš trh opouští. Oproti tomu iPadnikdy nebyl a ani nechce být nějaké běžné zařízení, které se na naších pultech ztratí v nekonečném množství konkurence.

iOS 11 a jeho schopnosti

Jde o novinku s obrovským výkonem, obrazovkou a právě speciálně přizpůsobeným iOS 11, se kterým chtějí iPadynyní spíše konkurovat všem běžným počítačům nebo spíše notebookům. Existuje velká spousta uživatelů, které toto řešení doslova nadchne a bude umět uspokojit jejich požadavky. S rostoucími schopnostmi, které má umělé inteligence, jakou je třeba i asistentka Siri, půjdou nové možnosti stále dál a dál. Nyní iOS 11 například zcela průběžně sleduje celý obsah současně obrazovky a klávesnice a pak vám nabídne predikce podle textu na webové stránce. Onen iOS 11 bude prostě myslet za vás. Zkuste s ním držet krok.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce

Related