Nejvýkonnější počítač všech dob byl odhalen. Na svědomí ho má společnost Apple

Categories: Apple novinky.

Čvn 30, 2019 // By:Redakce // No Comment

Každým rokem se koná vývojářská konference, na které i společnost Apple odhalí různé novinky. Společnost Apple moc dobře ví, že musí přicházet s novinkami, jelikož právě novinky jsou to, co zákazníky bude udržovat u značky, co bude přilákávat i nové klienty. Zatímco v minulosti jsme se mohli radovat z nových telefonů, nyní se můžeme radovat z nejvýkonnějšího počítače, který kdy vznikl v historii celého amerického podniku, jehož lze dnes zařadit k nejhodnotnějším značkám světa. Tento americký gigant, který je specifický svým logem s nakousnutým jablkem, opět všechny překvapil, a to unikátním počítačem, který nese název Mac Pro.  

I když by si člověk myslel, že všechny Macy jsou si velice podobné, Mac Pro se od svých předchůdců značně liší. Dokonce byl tento počítač do posledního šroubku přepracován.  

Jak vypadá novinka ve světě Apple? 

Nabízí se otázka, jak takový nejvýkonnější počítač v historii Applu vypadá. Novinka má trochu tradičnější proporce, není oválné konstrukce, ale má kvádrový tvar. Co nikoho nepřekvapí, je, že je celý počítač zhotoven velice precizně. To je ostatně u společnosti Apple už samozřejmost a něco, co se očekává.  

Počítač má masivní čelní stranu a výrazné průduchy pro proudění vzduchu, taktéž má masivní kovové nožičky. V počítači se ukrývají velice výkonné součástky, které lze označit za nejvýkonnější součástky na světě. Jen samotné součástky se pravděpodobně kupovaly za několik stovek tisíc korun.  

Počítač svým výkonem jednoznačně pořádně oslní. Potěšeni budou jak hráči her, tak i střihači videí nebo fotografové.  

Kolik bude Apple novinka stát? 

Nabízí se také otázka, kolik bude novinka v podobě Mac Pro stát. Bohužel takové informace zatím nejsou známy, na to si zkrátka budeme muset ještě chvilku počkat. Nízké ceny však nemůžeme očekávat.  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce