Nové aplikace Macu. Už je používáte?

Categories: Apple novinky.

Čvc 21, 2018 // By:Redakce // No Comment

Co bychom dělali v dnešním světě bez technologií společnosti Apple? V současné době každý druhý vlastní nějaký produkt s nahryznutým jablíčkem. Firma Apple se zkrátka stala fascinací, stala se něčím, co musí každý vlastnit. Od prvotního produktu, který ještě pocházel z hlavy Steva Jobse, se firma posunula na mnohem vyšší úroveň a v současné době nabízí ty nejkvalitnější technologické produkty na světě. Za zmínku stojí rozhodně MacBook, což je inovativní počítač, který každý rok přichází s novými aplikacemi. Podívejme se tedy na letošní aplikace, které většina z nás už používá. Mnozí se však nyní s nimi seznámí prvně.

Mac skrývá aplikace, které jsou vyvinuty speciálně pro něj. Bohužel nejsou tolik na očích jako ty v iOS, proto je mnozí lidé ještě nevyužívají. Kdyby však o nich věděli, jistě by se s nimi ihned skamarádili. Pojďme si vypíchnout ty nejdůležitější a nejzajímavější, o nichž drtivá většina z nás nemá bohužel ani ponětí.

Aplikace „Vložit“

K těm v současné době nejpopulárnějším aplikacím patří i aplikace či spíše funkce „vložit„. Jedná se o správce vkládání, což je šikovná aplikace, která člověka vyjde a necelých patnáct dolarů. Je nutno poznamenat, že všechny funkce a aplikace vyvinuty speciálně pro MacBook jsou zpoplatněny, což si musí uvědomit drtivá většina z nás.

Samozřejmě šikovná funkce „Vložit“ není ta jediná funkce, která stojí za zmínku.

Jaké další aplikace jsou zajímavé?

K dalším skvělým a poměrně novým aplikacím patří aplikace Tweetfast. Jednás e o chytrého pomocníka pro Mac. Dalo by se říct, že se jedná o Twetter pro Mac, který však stojí necelé dva dolary. To však není nijak závratná suma, navíc je to skutečně šikovná aplikace.

Skvělou aplikací pro Mac je také uBar, což je náhrada doku. Díky této aplikaci, kterou si pořídíte za zhruba třicet dolarů, si můžete nakonfigurovat aplikace, jež jste si zvolili.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce