Novinky, které nedávno představil Applu světu. Která vás oslní nejvíce?

Categories: Apple novinky.

Čvn 10, 2019 // By:Redakce // No Comment

Sledujete dění kolem velkého amerického giganta zvaného Apple? Tato firma se dlouhá léta řadí k nejhodnotnějším značkám na světě, o své označení však musí pravidelně bojovat, jelikož konkurence je na trhu opravdu obrovská. Aby si společnost Apple své označení zachovala, musí se snažit přicházet s novými novinkami, kvůli kterým zákazníci budou chtít zůstat věrní této firmě, která je specifická svým nakousnutým jablíčkem v logu. V nedávné době bylo odhaleno rovnou několik novinek, na kterými člověk zůstal stát jako opařený. Představen byl například i nejvýkonnější počítač všech dob – respektive nejvýkonnější počítač v celé historii této společnosti. Tento počítač nese název Mac Pro a je opravdu velmi působivý. Jeho cena pravděpodobně nebude nízká, přece jen jednotlivé součástky sahaly do stovek tisíc korun. Třeba ale budou levnější jiné novinky, které Apple letos představil s velkou pompou.  

Novinky v aplikaci Zdraví 

Začněme novinkou v aplikaci Zdraví. Zejména ženy oslní aktuální novinky. Jednou z nich je funkce Cycle tracking, která bude ženám sledovat měsíční periodu, případně bude určovat plodné dny. Také se budou sledovat denní aktivity i trendy, které budou vést ke splnění stanovených cílů.  

Novinky u Apple Watch 

Ani hodinky Apple Watch nezůstaly nedotknuté. Například se začíná pracovat na Apple Storu u hodinek, hodinky totiž budou mít takzvaný WatchOS. Letošní rok bude ve znamení mnoha různých ciferníků, jeden dokonce vydá ptačí zpěv ve chvíli, kdy dojde ke změně času. Zaujmout může i aplikace Voice Memos, která rychle zachytí vaši myšlenku nebo poznámku.  

Novinky v Apple mapách 

Dalšími novinkami jsou novinky v Apple mapách, za které budou rádi hlavně ti, kteří Apple mapy opravdu hojně používají. Dojde k napravení reputace, budou se sbírat data i z aut a letadel. Zatím však inovovaná aplikace bude určená jen pro Spojené státy americké.  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce