Novinky z vánoční Apple kolekce. Kolik stojí?

Categories: Apple novinky.

Lis 20, 2018 // By:Redakce // No Comment

Pokud sledujete dění kolem společnosti Apple, rozhodně víte, že Apple v nedávné době představil svou zbrusu novou vánoční kolekci, v níž poukázal na nové produkty, které přijdou do prodeje právě před vánočními svátky, kdy se očekávají opravdu vysoké tržby. Stejně jako tomu bylo v září při odhalování nových vymožeností a vynálezů společnosti Apple, i nyní se sotva tajil dech v plicích. Nové produkty společnosti Apple byly opět nadčasové a na Vánoce se o ně lidé doslova poperou. Pokud také přemýšlíte nad koupí nějakého fantastického produktu s nakousnutým jablíčkem, prozradíme vám, kolik nová vánoční kolekce stojí.

Mít produkt značky Apple dnes není nic nemožného. Pokud si na to lidé vydělají (nebo případně půjčí), mohou mít iPad nebo iPhone ve svých rukou hned. Letos byla předvedena samotnou společností nová kolekce, takzvaná “předvánoční kolekce”, která opravdu vyrazila dech. Mezi prezentovanými novými výrobky byly nejen iPady Pro, ale také MacBookyAir nebo zbrusu nový malý stolní počítač, který trefně nazvaly ”Mac mini”.

Jak je u Applu známé, částky dokážou také vyrazit dech. Mnohdy jsou daleko překvapivější než samotné výrobky, které byly čerstvě ukázány na trhu. Víte, na kolik novinky vyjdou?

Jaká je cena iPadů?

Nové iPady jsou opět propracovanější než jejich předchozí verze. Vývojáři jsou toho názoru, že nové iPady potěší zejména grafiky nebo hráče. Je zde možnost koupit si další iPad, který by sloužil jako klávesnice. Budoucnost je tedy jasná – iPady zcela nahradí notebooky. Nyní však jejich cena je skoro 56 tisíc korun.

Jaká je cena MacBooku Air?

Co se týče nového propracovaného notebooku MacBooku Air, ten vyjde na skoro osmdesát tisíc korun.

Jaká je cena Maca Mini?

Kupodivu ten nejmenší výrobek stojí nejvíce! Nový Mac Mini vyjde na víc jak 130 tisíc korun.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce