Nový podnikatelský program Applu pro ženy je spuštěn

Categories: Apple novinky.

Pro 20, 2018 // By:Redakce // No Comment

Už dávno nežijeme ve středověku, kde ženy patřily jen do kuchyně a nikdy si nemohly projevit svůj názor. Tato doba je naštěstí dávno pryč, dnes mohou ženy dělat doslova cokoli, co chtějí, mohou pracovat, mohou jít do politiky, mohou projevovat své názory a také mohou podnikat. Ženy se za poslední léta dotáhly k mužům, alespoň co se platů týče. Měly by být ve svém snažení podporovány, což ostatně ví i společnost Apple, která byla ještě donedávna společností s největší tržní hodnotou. I když jí tento post vyfoukla společnost Microsoft, neprojevilo se to na novém programu, který je určen ženám.

V nedávné době bylo oznámeno, že společnost Apple zahájila provoz nového podnikatelského programu, který má za cíl vytvořit nové příležitosti pro podniky, které vlastní nebo vedou právě ženy.  Jedná se o skvělý podnikatelský program, který nabízí mnoho – například i technologickou laboratoř, taktéž podporuje vývojáře aplikací a mimo jiné je i průběžně mentoruje.

Ženy v technologickém odvětví

Společnosti Apple se v nedávné době nechala slyšet, že se zavázala k tomu, aby ženám pomohla převzít vedoucí roli nejen v technologickém odvětví. K tomu by ostatně měl sloužit nový program společnosti Apple, který bude ženám pomáhat v tom, aby se i ony dostaly do technologického průmyslu byly v tomto průmyslu vážené.

Program, který byl nedávno spuštěn, je přístupný jen a pouze těm podnikům, které byly založeny nebo spoluzaloženy ženami, či podnikům, které ženy vedou.

Jak to bude s podnikatelským programem

První schůzka podnikatelského programu je naplánována už na leden příštího roku, jednání se budou uskutečňovat každý čtvrt rok. Během každého čtvrt roku se bude přijímat dvacet společností do programu, výjimkou je první jednání, které se v lednu uskuteční a během kterého se do programu vezme pouze deset podniků.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce