Podívejte se, jak vypadá balení samolepek Apple Pay

Categories: Apple novinky // Tags: .

Dub 6, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Apple se svoji platební službu Apple Pay snaží rozšířit co to jenom jde. V našem článku Pouze 6% uživatelů iPhone 6 používá Apple Pay jsme Vás informovali, že tato platební metoda zatím není příliš oblíbená a proto se Apple rozhodl vytvořit samolepky Apple Pay.

Viditelnost služby Apple Pay

Díky těmto samolepkám bude zákazník rychle vědět, že na daném místě může platit službou Apple Pay. Nyní přišly první samolepky Apple Pay i k nám. Pojďme se tedy společně podívat na obsah balení. Objednávka bohužel trvala na Apple poměrně dlouho – okolo 11 dní. Nejsme schopni posoudit, jestli se jedná o problém Applu, nebo doručovatele. Nálepky dorazí v kartonové obálce, ve které se po rozbalení nachází desky z kvalitního bílého papíru, na kterých se nachází v levém dolním rohu logo Apple. Po otevření papírových desek se na levé straně nachází návod, kam je nejvhodnější nalepit nálepky Apple Pay, aby si jich zákazníci všimli. Tedy například na skleněné dveře obchodu k dalším nálepkám platebních metod. Doporučená výška podle Applu je přibližně 127 cm od země.

Na opačné straně tohoto návodu je popsán postup, kam by měly být nalepeny menší nálepky, takže například na pokladnu, či pás. Zde se nachází i podrobné vysvětlení, jak samolepku správně nalepit. Nálepky přichází ve čtyřech velikostech. Větší slouží pro nalepení na skleněné dveře obchodu, menší naopak na registrační pokladnu. Obchodník si také může vybrat velikost, neboť i nálepky na dveře, i na pokladnu jsou ve dvou velikostech. Apple nezapomněl přibalit ani plastovou pomůcku, která slouží pro vyrovnání povrchu samolepky při nalepování na skleněné dveře. Nálepky jsou z kvalitního materiálu, aby vydržely veškeré podmínky, takže se nemusíte bát třeba deště. Balení je tedy opravdu jednoduché, jak je u Applu zvykem, zato pěkné a má velký potenciál. Samotné nálepky jsou důležité pro obchodníky, neboť zákazník si tak může být jist, že zde může platit Apple Pay.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova