Proč mají někteří odpor k produktům značky Apple? Přečtěte si často udávané důvody!

Categories: Apple.

Zář 14, 2017 // By:Redakce // No Comment

Ačkoliv je Apple velmi kvalitní firmou, která na trh posílá ty nejvybranější kousky, všechna srdce si zkrátka nezískala. Ačkoliv má Apple zvučné jméno a poutavé ukázky a představení nových produktů, stále mu prostě a jednoduše nepropadli všichni.  Ono zůstávat u svojí osvědčené značky je vlastně pohodlné.  Zajímá vás proč? Pak je tento článek určen právě vám!

Cena…

Ano produkty značky Apple jsou cenově na vyšší úrovni. Jak již bylo několikrát zmíněno, za kvalitu si zkrátka musíte připlatit. Domníváme se ale, že to stojí za to, přihodit těch pár mincí. A právě to se mnoha lidem nelíbí. Mezi ně se řadí také ne příliš zodpovědní majitelé mobilních telefonů. Ti totiž dobře vědí, že pokud by telefon spadl do vody, byla by to velká škoda peněz. Jelikož jsou na tyto situace náchylnější, zvolí raději levnější mobilní telefon.

Nutno ovšem dodat, že protipólem jsou davy lidí, kteří na iPhone střádají každou korunu dlouhá léta. Odpírají si spoustu zážitků a to je pak může v budoucnu mrzet.   Cena iPhonu, zvláště v případě novějších modelů je velmi vysoká, tudíž si jej mnoho lidí vážně nebude moci dovolit, a to ani podlouhlém spoření. Raději tedy hodí Apple za hlavu a pořídí se levnější, ale stále výkonný mobil jiné značky.

Chybějící Android

Android je velmi oblíbeným systémem, kterému jeho příznivci zůstávají vskutku věrní. Sami někteří prohlásili, že dokud iPhony a Apply obecně nebudou mít Android, jejich obdiv a srdce si nikdy nezískají.

Nechci jít s davem….

Tím, že iPhony začínaly být opravdu všude, spousta lidí se rozhodla k tomuto šílenému davu nepřipojovat a zůstat u své původní, cenově přijatelné a oblíbené značky. Mít něco, co chtějí a mnohdy již mají téměř všichni z okolí je mnohdy otravné a ubírá to na pocitu jedinečnosti.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce

Related