Výprodeje se dotknou i Apple zařízení! Ale pozor na ně

Categories: Apple.

Zář 10, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Koncem léta se většinou řada žen těší na aktuální výprodeje, které panují snad ve všech obchodech – a to nejen těch s oblečením. Díky tomu, že je podzim plný novinek, a to nejen ve světě módy a bydlení, ale také i ve světě elektroniky a technologií, musí se uvolnit místo novinkám, které nás mají během letošního podzimu doslova nadchnout. V nedávné době jste se mohli setkat i s články, které pojednávaly například o výprodeji v Apple obchodech, ale výprodeje, které se dotknout Apple zařízení, nejsou tak slibné, jak se na první pohled zdají být. Měli byste být na pozoru.

Existují kampaně, které chtějí vyvolat dojem, že výprodeje skutečně jsou

V poslední době jsme se mohli setkat s nejrůznějšími reklamními a propagačními kampaněmi, které by v nás měli vyvolat zaslepenou touhu po výprodejích výrobků Apple. Je to samozřejmě chytrý tah, který má nalákat lidi jenom do obchodů s tímto zařízením, ale znalí moc dobře vědí, že to není tak, jak se na první pohled zdá být. Díky tomu, že se má v první polovině září představovat nová škála iPhonů a také i nové Apple Watch, potřebují se prodejci zbavit skladových zásob. A proto ty kampaně a proto jsou tu všude lži.

Proč se to maskuje jako výprodej?

Ceny však poklesnou o minimum. Je to proto, že výrobky, které přijdou aktuálně na trh a budou novější, budou zhruba z devadesáti procent za stejnou cenu, jaká byla u předešlé generace. Je tedy nutné prodat zboží, které se naskladní do takzvaného výprodeje, kde se cena ve skutečnosti vůbec nemění, ale ti, kteří nejsou ve světě technologií zběhlí, uvěří poklesu ceny, která klesne třeba jen o stovku. Díky tomuto tahu se tak vyskladní zásoby a pak přijde nové zboží, které se bude prodávat za naprosto stejnou cenu – ověřte si tedy to, kolik opravdu stojí výrobky Apple, než uvěříte nálepce „výprodej“.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova

Related