Xiaomi šlape na paty všem iPhonům

Categories: Apple srovnání // Tags: .

Bře 20, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Ve světě techniky se denně setkáváme s konkurenčními boji. Každý výrobce chce mít ten nejlepší chytrý telefon, protože touží po velké prodejnosti. Jenže poslední dobou se jedná převážně o značku, nikoliv o to, co telefon umí.

Většina lidí si dnes našetří na drahé mobily značky Apple. Je to z toho důvodu, že tento vynález má dnes už každý. Lidé nechtějí vyčnívat z davu, proto si kupují to, co vlastní dav. Proto se není čemu divit, když společnosti Apple stále rostou zisky. Jenže u tohoto telefonu se jedná alespoň o kvalitu a tím, že si ho lidé koupí, rozhodně neprodělají. Budou mít skvělý fotoaparát, tudíž budou moci krásně zaznamenat veškeré své zážitky a vzpomínky. Určitě je ohromí i reproduktory, které budou také naprosto fantastické. O vzhledu ani nemluvě – jelikož iPhony nespadají do skupiny těch masivně velkých telefonů, lidé jsou s nimi spokojeni, protože se jim vlezou do ruky, ale také i do kapes či menších kabelek. Velké telefony mají s tímto potíž. Navíc ti, kdo mají velké prsty, se na tom velkém displeji zrovna dvakrát nevyřádí.

V současnosti ale šlape společnosti Apple na paty ještě jedna značka, a to Xiaomi. Jedná se o skvělý telefon, ale ne každý je s ním spokojený. Fotoaparát je naprosto geniální. Není se čemu divit, když se řadí do stejné kategorie jako ten od iPhonu. Vykouzlíte s ním naprosto fantastické fotografie a jistě s ním neuděláte zle, pokud si ho koupíte. Velkou výhodu má především ve výdrži baterie. Ta totiž podle statistik vydrží o něco déle než u Apple výrobku. Jenže bohužel tato genialita není tak moc kupovaná, protože si na trhu ještě neudělala takové jméno jako právě iPhone. Jeho koupě stále roste, protože je skvěle propagovaný a především má své oblíbence, kteří ho propagují opravdu všude. Ve světě si Apple vybudoval jakési motto, a to že kdo nemá iPhone, jako kdyby nežil. Lidé se tím tedy řídí, proto si šetří hromady peněz jen proto, aby ho měli. Neuvědomují si, že za zlomek ceny si koupí takřka stejně schopný telefon značky Xiaomi.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova