Activity Challenge pro majitele Apple Watch

Categories: Apple Watch.

Úno 18, 2018 // By:Redakce // No Comment

Společnost Apple zahájila zcela novou výzvu Activity Challenge pro všechny majitele hodinek Apple Watch. Již druhým rokem po sobě zahájila společnost Apple Activity Challenge v Apple Watch tentokrát pořádané k oslavě nového roku. Počínaje 28. prosincem jsou tedy uživatelé hodinek Apple Watch hromadně vyzváni, aby v lednu 2018 dokončili veškeré své cykly aktivity, tedy pohyb a cvičení, po dobu trvání jednoho týdne. A určitě je to pro milovníky nakousnutého jablka velká výzva.

Apple Watch

Majitelé hodinek Apple Watch tak mohou získat v aplikaci Aktivita speciální nálepku pro iMessage a medaili o úspěchu. Odměna je totožná jako při výzvě v roce 2017, jen s aktualizovaným rokem 2018. Dokončovací cykly konané po dobu jednoho týdne na začátku ledna mohou být přínosné v rámci novoročního předsevzetí se zdravějším a aktivnějším životním stylem života. Activity Challenge je tak vysoce exkluzivní a časově omezená výzva. Na rozdíl od výzvy na Díkůvzdání bude tato výzva pro všechny bez omezení země nebo oblasti.

Apple Watch Series 3 s LTE

Provoz Apple Watch Series 3 s LTE stojí přes 299,- korun měsíčně. V USA je to u operátorů AT & T a Verizon, přes 10$ měsíčně, ale k tomu se ještě přičtou další poplatky a cena je nakonec 12 až 14$, což je tedy uvedených přes 299,- korun měsíčně. Samozřejmě nepočítáme samotnou pořizovací cenu Apple Watch Series 3 s LTE, ale pouze měsíční platby pro operátora. Částky se mohou i lišit podle státu. Severní Karolína má u operátora AT & T poplatek 10$ a k tomu další poplatek ve výši 4,39$. Provoz Apple Watch Series 3 s LTE není nejlevnější.

Ceny v USA jsou v dolarech menší, než jsou u nás i po přepočtu. Nový iPhone X v ČR nekoupíte za 999$, tedy za 21 396,-korun, ale za 29 990,- korun. Provoz v ČR ani u našich operátorů nebude patřit k těm nejlevnějším.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce