Nové barevné varianty jako zdroj kritiky Applu

Categories: Apple Watch.

Říj 31, 2021 // By:Redakce // No Comment

Stejně jako každý rok, i letos se září neslo v představování nových produktů společnosti Apple. Vedle zcela revolučních iPhonů se zájem strhl také o nové Apple Watch. A je třeba konstatovat, že stejně jako v předcházejících letech, i nyní se řeší barevné alternativy. Letos se bohužel barvy, ve kterých se chytré hodinky prodávají, netěší ze zrovna kladných recenzí. Spíše jsou zdrojem kritiky.  

Novinka, na kterou si je třeba počkat 

I když, zdrojů kritiky je letos více než obvykle. Apple totiž přišel s novinkami za opravdu sympatické ceny a strhla se po nich doslova lavina. Bohužel vlivem tak vysokého zájmu a omezených zásob nyní každý další zájemce o nové Apple produkty čeká. Dodací lhůta je tři až šest týdnů a člověk s musí počkat jak na novou modelovou řadu iPhonů, tak na hodinky, které se nyní pyšní lepší výdrží baterie, novými senzory i o něco větším displejem a rychlejším nabíjením. 

Zůstaňme ale spíše u těch barev, které jsou Applu opravdu vyčítány. Jaké barevné verze jsou nyní v nabídce?  

Zlatá, stříbrná a grafitově šedá 

Dalo by se říct, že letošním Apple produktům vévodí grafitově šedá. V tomto barevném odstínu lze sehnat i nejnovější modely iPhonů. Kromě šedé, která nebyla tím, co zaujalo, se Apple Watch prodávají i ve zlaté nebo stříbrné verzi. V hliníku pak najdeme temně inkoustovou, hvězdně bílou, listově zelenou, červenou a “hlubokomořsky” modrou.  

Nabídka je nyní jinými slovy poměrně pestrá, což je oproti loňskému roku trochu změna. A možná to je kamenem úrazu či důvodem, proč proti barvám lidé tak zbrojí.  

Odstíny, které nevyhovují 

Stačí si přečíst diskuze a člověk nabyde pocitu, že si lidé jenom vymýšlí nebo že si některé odstíny zkrátka a dobře představují jinak. Bílá je prý příliš zářivá, zlatá je zase až moc desaturovaná. Jestli to jsou skutečné podněty, z nichž by si měl Apple něco vzít a odrazit se od nich při vývoji budoucích produktů, to už posuďte sami. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce