Aplikace a hry pro iOS a macOS, které jsou aktuálně ve slevě

Categories: Apple Store.

Čvc 31, 2019 // By:Redakce // No Comment

Potřebujete zkrátit čas strávený při čekání v čekárně u lékaře? Nebo jen čekáte na autobus a nudíte se? Můžete si stáhnout do svého mobilního telefonu třeba super hru, která vám čekání podstatně zkrátí. Samozřejmě hry nejsou to jediné, co může sídlit v mobilním telefonu. Můžete si stáhnout i jiné mobilní aplikace, které vám usnadní nebo nějak zjednoduší každodenní život. A pokud smíme poradit, máme pro vás několik tipů na aplikace a hry pro iOS a macOS, které jsou nyní ve slevě.  

Samozřejmě existují i aplikace a hry, které jsou zdarma, ale pravdou je, že ne všechny bezplatné aplikace a hry jsou tak dobré jako ty, za které se něco málo zaplatí. Nemusíte však za aplikace a hry platit plné sumy, stačí, když si počkáte do slevové období – a to nyní nastalo. Jaké mobilní aplikace a hry pro iOS a macOS jsou tedy není ve slevě? 

The Tea App 

Milujete čaje? Pak musíte mít staženou i mobilní aplikaci nazvanou The Tea App, která vás přesvědčí o tom, že čaj není jenom o tom, že si sáček nebo směs dáte do skleničky a zalijete horkou vodou. Za čajem se toho skrývá mnohem víc! Pokud si stáhnete mobilní aplikace The Tea App, můžete snáze a hravě proniknout do zajímavého světa čajů. Přesvědčíte se o tom, že čaj je daleko lepší než třeba káva. Za čajem se totiž skrývají tisícovky různých chutí! Aplikaci můžete mít za necelých padesát korun.  

Civilization Revolution 2 

Milujete strategické hry? Pak musíte mít ve svém mobilním telefonu staženou hru Civilization Revolution 2, která je nyní zlevněná ze sto třiceti korun na pouhých padesát korun. Vybudujte si díky hře vlastní civilizaci, těžte suroviny a zničte nepřítele, který se ukrývá za horizontem! Vaším úkolem ve hře navíc bude prozkoumat neprozkoumané části země. Započněte toto fantastické dobrodružství ještě dnes! 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce